Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Nowa inwestycja w klimatycznej części Woli

2017-06-08 14:36:44
W maju 2017 roku warszawski deweloper Kompania Domowa rozpoczyna budowę kolejnej inwestycji, tym razem pod nazwą „Wolska Kamienica”. W zielonej, położonej w pobliżu centrum, części Woli – przy ulicy Brylowskiej 6 - powstaną 83 lokale mieszkalne. Deweloper planuje zakończyć projekt inwestycyjny na początku 2019 roku.

W inwestycji Wolska Kamienica zaprojektowano lokale mieszkalne  w różnorodnych metrażach: od 25 do 84 m2 i łatwych do zaaranżowania rozkładach.  Każdy z nich posiadać będzie balkon, loggię lub taras. Do mieszkań na parterze przypisane są klimatyczne ogródki.

Budynek usytuowany przy ulicy Brylowskiej wyróżni się ciekawą i lekką formą nawiązującą do stylu dawnych warszawskich kamienic. Wyjątkowy charakter inwestycji podkreślą stylowe balustrady balkonów, portal wejściowy i staranny dobór materiałów wykończeniowych. Części wspólne zaprojektowano indywidualnie z nadaniem charakteru kamienicy. Elementy dekoracyjne na ścianach - akwarele malowane przez artystę plastyka. Dwie zielone strefy wypoczynku w tym jedna jako zaciszny, zielony wewnętrzny dziedziniec, patio. Mocną stroną inwestycji są rozwiązania projektowe łączące walory estetyczne z funkcjonalnością: energooszczędne rozwiązania oświetlenia, system kontroli dostępu i monitoringu, stacja do ładowania samochodów elektrycznych oraz miejsce do parkowania rowerów. Wygodę codziennego życia zwiększą garaż, komórki lokatorskie oraz lokale usługowe. Inwestycja Kompani Domowej została stworzona z myślą o tych, którzy chcą żyć w wyjątkowym i klimatycznym miejscu, a jednocześnie cenią sobie nowoczesność, jakość, funkcjonalność – mówi Bogdan Żołnierzak, prezes zarządu Kompanii Domowej.

Ulica Brylowska usytuowana jest nieopodal tworzącej się wokół Ronda Daszyńskiego nowoczesnej infrastruktury. W pobliżu znajduje się stacja metra oraz Dworzec Warszawa Zachodnia, a także: przedszkole, szkoła oraz przychodnia. Bliskość centrum miasta oraz Ronda Daszyńskiego sprawiają, że doskonale poczują się tu osoby aktywne zawodowo, żyjące dynamicznie, a jednocześnie poszukujące cichej enklawy z dala od zgiełku głównych arterii. W okolicy znajduje się teatr i muzeum, powstają kawiarnie, galerie, restauracje oraz kluby. Aktywnym spodoba się bliskość pływalni "Delfin", klubu fitness, kortu tenisowego. Kamienica znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Skweru im. A. Pawełka, gdzie wśród rosnących tu drzew: klonów, lip, jesionów, wierzb i świerków wytyczono sieć ścieżek z ławkami i placem zabaw.

Ulica Brylowska jest kwintesencją wszystkiego, co w Woli najbardziej urzekające. Położona w zielonej i zacisznej części dzielnicy, nieopodal zabytkowej gazowni, w otoczeniu miejsc naznaczonych historią. Mimo, że po II wojnie światowej niemal cała zabudowa została zniszczona, dzisiaj nadal czuć tutaj ducha dawnych lat.

Kompania Domowa- to warszawski inwestor i deweloper, który buduje i prowadzi sprzedaż nowych mieszkań - domów wielorodzinnych, w najciekawszych miejscach w stolicy. Inwestycje wyróżnia dbałość o szczegóły, użyteczność i ciekawa architektura. Kompania Domowa jest wspólnym przedsięwzięciem Bogdana Żołnierzaka oraz Mariusza Sawoniewskiego. Bogdan Żołnierzak pracował m.in. dla międzynarodowych sieci handlowych, a jako Prezes Zarządu zarządzał grupą deweloperską Napollo (wcześniej Nap Invest), z powodzeniem działającą na rynku mieszkaniowym i komercyjnym. Mariusz Sawoniewski związany był zawodowo z giełdową grupą budowlaną Unibep S.A. oraz deweloperską Unidevelopment S.A, gdzie pełnił funkcje  w zarządzie obu spółek.

Biuro Sprzedaży Mieszkań:

01-066 Warszawa

Ul. Burakowska 14 lok 10

www.kompaniadomowa.pl 

Kategorie: Budownictwo, Dom
Regiony: mazowieckie
Dodał: Triple PR