Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Nowy dyrektor zarządzający w Dachser Wielka Brytania

2018-10-19 13:23:55
Mark Rollinson objął stanowisko dyrektora zarządzającego Dachser w Wielkiej Brytanii. Zastąpi w tej funkcji Nicka Lowe, który kierował brytyjskim oddziałem firmy przez 17 lat, a teraz odszedł na emeryturę.

Mark Rollinson dołączył do Dachser na początku lipca tego roku, by rozpocząć trzymiesięczny proces wdrożenia i przygotowania do sukcesji. Wcześniej zajmował kierownicze stanowiska w Schenker oraz Allport Cargo.

 

- Cieszę się, że dołączyłem do Dachser. Przez wiele lat śledziłem rozwój firmy w Wielkiej Brytanii z zewnątrz. Widzę jeszcze ogromny potencjał do dalszego wzrostu - mówi Mark Rollinson.

 

Jego poprzednik, Nick Lowe, sprawował funkcję dyrektora zarządzającego w brytyjskim Dachser od maja 2001 r. To za jego kadencji zostały uruchomione oddziały operatora w Dartford, Rochdale i Bristolu oraz nowe centrum logistyczne w Northampton.

 

- Kultura i wartości firmy Dachser, siła i jakość naszej sieci oraz lojalny i pracowity zespół przyczyniły się do naszego sukcesu w Wielkiej Brytanii. Pomimo pojawiających się czasem trudnych warunków gospodarczych, stale zwiększaliśmy nasz udział na rynku w zakresie rozwiązań logistycznych dostosowanych do potrzeb klientów - mówi Nick Lowe.

 

Dachser Wielka Brytania został założony w 1975 r., a obecnie działa w czterech lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 r. zatrudnienie w brytyjskich oddziałach wynosiło ponad 400 osób.
Kategorie: Logistyka, Transport
Dodał: Practum