Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Nowy wymiar higieny i komfortu – deska myjąca ViClean-U+ od Villeroy & Boch

2016-09-30 15:27:02
Toalety myjące – jedynie w nazwie, bo już nie tylko myją, ale posiadają również wiele dodatkowych funkcji, które można regulować według własnych potrzeb i preferencji: temperatura, ciśnienie, zasięg i intensywność. To wszystko dostępne jest w najnowszej desce myjącej firmy Villeroy & Boch: ViClean-U+.

Toalety myjące – które w Japonii od dawna są normą – opanowują już nie tylko zachodnie łazienki, lecz także coraz częściej pojawiają się w polskich mieszkaniach. Dla pełnego komfortu użytkowników Villeroy & Boch rozszerza ofertę desek myjących i wprowadza na rynek ViClean-U+. Nowy model deski myjącej ViClean-U+ najnowocześniejsze technologie wykorzystuje w służbie higieny, komfortu i ekologii.

W służbie higieny i komfortu

Połączenie funkcji miski ustępowej i bidetu, zgodnie z efektem synergii, zapewnia niezliczoną liczbę korzyści. ViClean-U+ gwarantuje maksymalną higienę i wygodę, a także proekologiczne i ekonomiczne rozwiązania. ViClean-U+ wyposażony jest w funkcję mycia damskiego i tylnego, a także w funkcję suszenia. Każdą z nich można dopasować do własnych preferencji. Położenie dyszy, temperatura i ciśnienie wody, temperatura suszenia oraz podgrzanie siedziska są regulowane w 5-stopniowej skali. Korzystanie z toalety ułatwi również automatycznie podnoszona i opuszczana pokrywa. Wszystkie funkcje można obsługiwać za pomocą pilota zdalnego sterowania, z którego korzystanie jest intuicyjne, szybkie i dziecinnie proste. A dodatkowo możliwe jest ustawienie i zapamiętanie indywidualnych profili dla dwóch osób, które są dostępne za naciśnięciem jednego przycisku!

W służbie ekologii – zielone rozwiązania

Zaawansowane technologie Villeroy & Boch idą zawsze w parze z ekologią. Zielone rozwiązania, w które został wyposażony ViClean-U+, optymalnie wykorzystują wodę i energię, a tym samym pozwalają oszczędzić zarówno przyrodę, jak i portfel. ViClean-U+ dzięki systemowi napowietrzania wody zużywa jedynie 430 ml wody na minutę dla funkcji mycia. Deska wyposażona jest w zintegrowane oświetlenie LED, a woda podgrzewana jest za pomocą energooszczędnego podgrzewacza. ViClean-U+ wykonany jest z antybakteryjnego materiału, a jego dysze czyszczą się automatycznie przed i po każdym użyciu. Ponadto zgodnie z normą PN-EN 1717 zapewnia ochronę przed wtórnym zanieczyszczeniem wody.

W ofercie Villeroy & Boch dostępne są dwa modele desek myjących. Pierwszy z nich to ViClean-L, zaprojektowany przez włoskich designerów Daniela Debiasiego i Federica Sandri ze studia Something, którzy desce nadali kształt liścia. Drugi, najnowszy model, to ViClean-U+ – wyposażony w dodatkowe funkcje dla jeszcze większego komfortu i wygody użytkowników.

 

 

Kategorie: Dom
Dodał: Konkret PR