Kategoria

Wyszukiwarka

Region

O STRESIE I PROMOWANIU SIEBIE W GALERII KATOWICKIEJ

2018-05-23 09:15:49
Czy można skutecznie radzić sobie z sytuacjami stresowymi? Jak efektywnie działać pod presją i zachować spokój nawet w najbardziej krytycznych okolicznościach?

Już w najbliższy czwartek, 24 maja, na te i inne pytania odpowie Kamil Lizurej, trener mentalny i personalny, certyfikowany coach, na co dzień pracujący głównie ze sportowcami, managerami oraz przedsiębiorcami. A na tych, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak promować siebie i swoją markę, czeka poranne Śniadanie Branżowe. Wykład i spotkanie odbywają się w ramach Akademii Biznesu w Galerii Katowickiej. Wstęp jest bezpłatny.

Naukowcy twierdzą, że ilość różnych bodźców i informacji, jakie docierają do nas w ciągu tygodnia, nasi dziadkowie otrzymywali od świata w ciągu… całego życia! Tempo, w jakim funkcjonujemy, jest nieprawdopodobnie szybkie, a nasz umysł i ciało próbują sobie z tym radzić, jak tylko potrafią. Czy jednak dajemy radę?

Podczas prelekcji w Akademii Biznesu w Galerii Katowickiej prowadzący wskaże skuteczne metody radzenia sobie w sytuacjach stresowych, na co dzień stosowane w pracy z najlepszymi polskimi sportowcami. Zaprezentuje, jak w kilka sekund uspokoić swoje ciało i zniwelować kołatanie serca, przyspieszony oddech, trzęsące się ręce itp. Podpowie również, jak niemal natychmiast okiełznać szalejące w głowie myśli, aby zachować skupienie i klarowność umysłu. Każda z osób, obecnych na wykładzie, będzie także mogła poznać techniki obniżające poziom stresu. Spotkanie dotyczące metod radzenia sobie ze stresem rozpocznie się 24.05 o godz. 18:00 w sali Multikina, znajdującej się na poziomie +3 Galerii Katowickiej.

Jak być najlepszym? Jak się wyróżnić i sprzedać? Jak skutecznie zaprezentować swoje atuty i przyciągnąć klientów? Jak uniknąć kryzysów? Jak przygotować profesjonalną strategię promocji? „You are the Champion! Czyli jak promować markę osobistą i firmową” – to z kolei temat najbliższego, cyklicznego czwartkowego Śniadania Branżowego w dn. 24.05 w godz. 10:00 – 11:30, odbywającego się na Antresoli Galerii Katowickiej. Tym razem ekspertem prowadzącym spotkanie będzie dr Krystian Dudek, trener, doradca, wykładowca akademicki, komentator i praktyk w dziedzinie public relations, marketingu, promocji, reklamy, relacji medialnych, sprzedaży, komunikacji interpersonalnej i kryzysowej oraz marketingu politycznego. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek i kawę.

Wstęp na obydwa wydarzenia jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a zapisy odbywają się mailowo na stronie Akademii Biznesu: https://bit.ly/2JXDMdh

Prelekcja "Skuteczne metody radzenia sobie w sytuacjach stresowych" oraz Śniadanie Branżowe dla specjalistów pt. „You are the Champion! Czyli jak promować markę osobistą i firmową” to już kolejne wydarzenia, jakie Galeria Katowicka proponuje odwiedzającym w ramach Akademii Biznesu, nowej odsłony projektu Wyższy Poziom. Podczas zajęć w Akademii można bezpłatnie wziąć udział w spotkaniach z ekspertami, szkoleniach i warsztatach, ciekawych dyskusjach z zaproszonymi specjalistami z różnych dziedzin, a także nauczyć się języka obcego (angielskiego i chińskiego) w biznesie. Z myślą o najmłodszych funkcjonuje także Językowe Pendolino z nauką języka włoskiego. Organizatorzy gwarantują odpowiednią dawkę wiedzy, profesjonalizmu i interesującego podejścia do przedstawianych tematów. Na najbardziej aktywnych i zaangażowanych czeka nagroda specjalna – stypendium na dalszą naukę.

Kategorie: Edukacja
Dodał: Open Media