Kategoria

Wyszukiwarka

Region

O SZTUCE NEGOCJACJI - WYKŁAD JUŻ 21 CZERWCA W GALERII KATOWICKIEJ

2018-06-20 08:40:27
Negocjacje są bardzo ważne w każdej dziedzinie życia, a w biznesie wręcz niezbędne, gdyż często musimy tu pertraktować warunki umowy z innymi przedsiębiorcami. Jaką wiedzę powinien posiadać dobry negocjator? Jaką ścieżkę postępowania wybrać?

Sztuka negocjacji nie jest łatwa - wymaga sporej wiedzy i umiejętności, a prowadzenie rozmów może zarówno przynieść korzyści, jak i przysporzyć wiele problemów. Znajomość technik negocjacyjnych przydaje się każdemu - szeroki wybór możliwości i sposobów prowadzenia rozmowy jest naprawdę imponujący!

Warto więc przyjść 21 czerwca na ostatni już przed przerwą wakacyjną wykład, organizowany w Galerii Katowickiej w ramach Akademii Biznesu i posłuchać profesjonalisty. W trakcie spotkania „Negocjacje w Biznesie” dowiemy się m.in. jaka jest struktura negocjacji i pułapki decyzyjne. Poznamy specyfikę negocjacji wielostronnych, przyjrzymy się tajnikom budowania koalicji lub wykorzystania teorii gier w negocjacjach.

Zajęcia w Akademii Biznesu poprowadzi Marek Szopa, współzałożyciel firmy szkoleniowej EXBIS. Profesor nauk fizycznych, pracownik naukowo dydaktyczny Uniwersytetu Śląskiego. Od wielu lat propaguje oparte na dowodach podejście do rozwoju organizacji i zarządzania. Jest autorem oryginalnych gier symulacyjnych realizowanych w instytucjach gospodarczych.

Również 21 czerwca, rano, w godzinach 10:00 - 11:30, odbędzie się ostatnie przed wakacjami spotkanie profesjonalistów na Śniadaniu Branżowym. Tym razem tematem będzie „Split payment – podzielona płatność – zmiany w VAT od 01.07.2018”, prowadzona przez doradcę podatkowego Andrzeja Garbulę. Spotkanie odbywa się na Antresoli Galerii Katowickiej na poziomie +3.

 Wstęp na obydwa wydarzenia jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a zapisy odbywają się mailowo na stronie Akademii Biznesu: http://galeriakatowicka.eu/akademiabiznesu/wyklad-negocjacje-w-biznesie/. To już ostatnie, przed przerwą wakacyjną, spotkania w Akademii.

 
Akademia Biznesu, w ramach której odbywa się wykład „Negocjacje w Biznesie”, jest nową odsłoną projektu Wyższy Poziom. Podczas zajęć w Akademii można było bezpłatnie wziąć udział w spotkaniach z ekspertami, szkoleniach i warsztatach, ciekawych dyskusjach z zaproszonymi specjalistami z różnych dziedzin, a także nauczyć się języka obcego (angielskiego i chińskiego) w biznesie. Najmłodsi uczyli się języka włoskiego w Językowym Pendolino.

Kategorie: Praca, Edukacja
Dodał: Open Media