Kategoria

Wyszukiwarka

Region

OTTO ćwiczy z Chodakowską

2017-10-18 10:46:49
OTTO Work Force, jedna z największych międzynarodowych agencji pośrednictwa pracy w Europie, po raz kolejny angażuje się w działania prospołeczne. OTTO zostało partnerem wydarzenia sportowego z udziałem Ewy Chodakowskiej, znanej trenerki fitness. Trening z gwiazdą odbędzie się 4 listopada br. w Amsterdamie.

Polacy mieszkający w Holandii od lat czekali na możliwość treningu z jedną z najlepszych trenerek fitness. W tym roku Ewa Chodakowska nareszcie przyjedzie do Amsterdamu, by poprowadzić profesjonalne ćwiczenia dla 500 uczestników imprezy. Poza Ewą Chodakowską gościem spotkania będzie także Lefteris Kavoukis, trener personalny. Po części sportowej będzie czas na porady, rozmowy i zdjęcia. Zapowiada się dzień pełen wrażeń i to nie tylko sportowych.

 

„Jako agencja pośrednictwa pracy chętnie angażujemy się w przedsięwzięcia społeczne, kulturalne i sportowe. Wspieramy akcje, które są bliskie naszemu sercu. Trening z Ewą Chodakowską postrzegamy nie tylko jako ciekawą imprezę sportową, ale także promocję zdrowego stylu życia oraz okazję do integracji i wymiany doświadczeń. Na imprezie na zabraknie też oczywiście naszych koleżanek i kolegów z OTTO.” – mówi Justyna Kooijmans, HR Manager Holding w OTTO Work Force.

 

 

Zachęcamy do udziału w imprezie!

 

Więcej informacji na stronie: https://www.eventbrite.nl/e/tickets-ewa-chodakowska-in-amsterdam-36580617612

Dodał: OTTO Work Force