Kategoria

Wyszukiwarka

Region

OdUslug.pl – nowy serwis łączący wykonawców i klientów

2018-10-09 14:45:24
Znajdź wykonawcę, szukaj zleceń. Dzięki odUslug.pl pozyskasz klienta lub zamówisz usługę w wielu branżach. Od ręki!

Jesteś wykonawcą z dowolnej dziedziny? Zarejestruj się, wypełnij profil, dodaj usługi i sprzedawaj za pośrednictwem serwisu. Platforma jest całkowicie bezpłatna.

Chcesz zamówić usługę? Wpisz czego szukasz, porównaj wykonawców i ceny, zamów usługę od razu. Wykonawca otrzyma smsa i maila z informacją o Twoim zamówieniu. Jeśli potwierdzi przyjęcie zamówienia, otrzyma Twoje dane kontaktowe.

OdUsług.pl jest odpowiedzią na potrzeby rynku podyktowaną sukcesami porównywarek cenowych. Badania pokazują, że z porównywarek w Polsce korzysta co miesiąc ponad 9 mln unikalnych użytkowników! Mimo olbrzymiego potencjału rynku usług i istnienia szeregu porównywarek cen towarów – rynek porównywarek cen usług praktycznie nie istnieje. I to wyróżnia nowy serwis: za jego pośrednictwem klient może nie tylko zamówić usługę, ale i porównać jej ceny oraz zakres.

Pomysłodawcami odUslug.pl są Katarzyna Abramowicz i jej ojciec Zbigniew Abramowicz, twórcy serwisów, które służą milionom polskich internautów, m.in. bilety24.pl, przelewy24.pl, specfile.pl, specprawnik.pl.

Kategorie: Usługi, StartUp
Dodał: Legal Networks Sp. z o.o.