Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Open Eyes Economy Summit 4 w Krakowie!

2019-11-04 10:30:50
Polityka klimatyczna, overtourism, rewolucja technologiczna, odpowiedzialny biznes – to tylko niektóre z tematów, które poruszą goście tegorocznego Open Eyes Economy Summit. 
OEES to kongres ekonomii opartej na wartościach społecznych. Znany ze swojej interdyscyplinarności, w zeszłym roku przyciągnął do Krakowa 3000 gości z całego świata.

W tym roku z mównicy przemawiać będą: Alberto Acosta – były Minister Energetyki i Górnictwa Ekwadoru, Marek Zagórski – Minister Cyfryzacji czy Jan Krzysztof Ardanowski – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wyjątkowo zapowiada się sesja „Głos o Trójmieście”, podczas której o specyfice i wyzwaniach porozmawiają prezydenci gdańskiej aglomeracji. Biznes będą reprezentować m.in.: Tomasz Klekowski – były Dyrektor Generalny na Europę Środkową i Wschodnią w Intel Corporation, Dominika Bettman – Prezes Siemens Polska, Brunon Bartkiewicz – Prezes ING Bank Śląski, Tomasz Piec – Wiceprezes Zarządu Synthos oraz Jens Ulbrich – Dyrektor Generalny Deutsche Bundesbank. Swoją wiedzą podzielą się pracownicy polskich i zagranicznych uczelni, w tym Uniwersytetu w Barcelonie, Uniwersytetu w Olomouc, Uniwersytetu Południowej Kalifornii czy Uniwersytetu Ekonomicznego w Wiedniu. Nie zabraknie też przedstawicieli szeroko pojętej kultury – w trakcie OEES będzie można usłyszeć m.in. pisarzy Thomas’a Keneally i Toma Philipsa, ks. Adama Bonieckiego, prof. Magdalenę Środę, Maurycego Gomulickiego oraz prof. Jerzego Bralczyka.

Open Eyes Economy Summit 4
19–20 XI 2019
Centrum Kongresowe ICE Kraków

Dodał: ESKADRA