Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Ostatnie dni letnich wyprzedaży!

2018-07-24 10:30:44
Choć lato w pełni, czas letnich wyprzedaży dobiega końca. To ostatni moment, aby skorzystać z wyjątkowych promocji! W Centrum Serenada ceny spadły nawet o -70%!

Sezonowe wyprzedaże to czas szalonych zakupów. Nowe kolekcje pojawią się w sklepach już lada moment, a koniec modowego lata zbliża się wielkimi krokami. To doskonała okazja, aby odwiedzić swoje ulubione sklepy i skorzystać ze specjalnych promocji.

Na ostatnie sezonowe zakupy, warto wybrać takie miejsce, które nie tylko ma wszystko czego potrzebujesz, ale również zaskoczy Cię nowościami! Centrum Serenada wyróżnia się szeroką ofertą kawiarnianą oraz unikalnymi markami. Wśród nich są New Look, Forever 21 czy Van Graaf. Zarówno tam, jak i we wszystkich innych sklepach, trwają ostatnie dni wyprzedaży. W ofercie Serenady znajduje się również szeroka oferta biżuterii (m.in.: Apart, Pandora, Yes, W.Kruk), wyposażenia domu (m.in.: Homla, ara Home, Pepco, Tchibo) czy multimediów (m.in. Xiaomi Mi Store czy RTV Euro AGD). Wszystko w promocyjnych cenach!  

Czas intensywnych zakupów umili zaś wizyta w jednej z kawiarni, takich jak Cafeleon, Friends Caffee, Starbucks czy Costa Coffee!

Spraw, aby lato było jeszcze piękniejsze!

 

Szczegóły i najbardziej aktualne promocje znajdziecie na:

https://www.centrumserenada.pl/#!/

https://www.facebook.com/serenadakrakow

 

Centrum Serenada

Al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 Kraków

Kategorie: Finanse, Usługi, Moda, Zakupy
Regiony: małopolskie
Dodał: Joanna Kowieska