Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Ostatnie dni rekrutacji na studia podyplomowe i MBA

2017-09-07 10:02:55
Studia podyplomowe to dobra droga do poszerzenia swojej wiedzy, zapoznania się z nowymi trendami w biznesie, a także zdobycia cennych kontaktów. Odpowiednio dobrany kierunek studiów może okazać się również niezbędny na wyższych szczeblach kariery. Tylko do 15 września trwa rekrutacja na studia podyplomowe...

Studia podyplomowe to dobra droga do poszerzenia swojej wiedzy, zapoznania się z nowymi trendami w biznesie, a także zdobycia cennych kontaktów. Odpowiednio dobrany kierunek studiów może okazać się również niezbędny na wyższych szczeblach kariery. Tylko do 15 września trwa rekrutacja na studia podyplomowe i MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. To już ostatni moment, by jeszcze w tym roku rozpocząć kształcenie, które pozwoli na podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Akademia Leona Koźmińskiego ma w swoim portfolio ponad 100 kierunków studiów podyplomowych w 14 kategoriach, m.in. zarządzanie, finanse, IT, HR czy rozwój osobisty, Executive MBA oraz MBA dedykowane konkretnym branżom, np. MBA FINANSE, MBA IT, MBA DLA INŻYNIERÓW, MBA LOGISTYKA I ŁAŃCUCHY DOSTAW.

– Studia podyplomowe to znakomita okazja do poszerzenia wiedzy. W Akademii Leona Koźmińskiego wykładają najlepsi w Polsce praktycy, dzięki czemu nasi studenci mają okazję zapoznać się nie tylko z teorią, ale również poznać studium prawdziwych przypadków – mówi Monika Żochowska, doradca edukacyjny w Koźmiński Executive Business School Akademii Leona Koźmińskiego.

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada wszystkie najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times” w Europie Środkow-Wschodniej. Te wyróżnienia powodują, że dyplom ALK uznawany jest za jeden z najbardziej wartościowych na rynku pracy.

Rekrutacja na studia podyplomowe oraz MBA trwa do 15 września. Formularze zgłoszeniowe dostępne są pod adresem: rekrutacja.kozminski.edu.pl/rekrutacja/CKP/. Pełna oferta studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego jest dostępna pod adresem: http://www.kozminski.edu.pl/studiapodyplomowe/

Dodał: Red Pen Public Relations