Kategoria

Wyszukiwarka

Region

PHOTO ARK - NIEZWYKŁA WYSTAWA NATIONAL GEOGRAPHIC

2018-03-19 13:30:23
#RatujmyRazem Zwierzęta!

Coraz więcej gatunków znika z naszej planety w alarmującym tempie. Wystawa Photo Ark, którą goście Alei Bielany będą mogli oglądać od 19 do 31 marca, jest zwieńczeniem pracy światowej klasy fotografa National Geographic Joela Sartore, który poświęcił lata swojego życia na fotografowanie gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem. Celem projektu jest pokazanie dorosłym i dzieciom za pośrednictwem przejmujących zdjęć, jak wiele może stracić nasza planeta, jeśli nie zadbamy o przyrodę.

Jednak Photo Ark to nie tylko wystawa. Codziennie, oprócz podziwiania wspaniałych fotografii, będzie można skorzystać z atrakcji przygotowanych w strefie National Geographic i Cyfrowego Polsatu. Na dzieci czeka m.in. tablica magnetyczna, na której maluchy będą odkrywać z jakich zakątków świata pochodzą zagrożone wyginięciem zwierzęta. Dodatkowo, w dni powszednie, organizatorzy zapraszają szkoły na bezpłatne zajęcia edukacyjne dla uczniów w wieku 8-14 lat. Dla zaproszonych klas dojazd autobusem IKEA do Alei Bielany będzie darmowy. Z kolei w weekendy najmłodsi klienci centrum, poprzez malowanie buziek, będą mogli przeistoczyć się w swoje ulubione zwierzęta!

Zachęcamy też do odwiedzenia punktu sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa i zapoznania się ze specjalną ofertą z photoarkowym upominkiem.

Wystawę można oglądać codziennie w godzinach otwarcia Centrum, strefa National Geographic
i Cyfrowego Polsatu otwarta jest od 10:00 do 20:00.
Udział w imprezie jest bezpłatny.

Organizatorzy zapraszają całe rodziny do wkroczenia w świat niezwykłej przyrody. Namawiają również, aby otworzyć się na otaczający nas świat i nie pozwolić tym pięknym stworzeniom zniknąć z naszej planety. #RatujmyRazem!

Więcej na: www.alejabielany.pl

Zapisy na warsztaty pod linkiem: https://goo.gl/eBHRqq

Kategorie: Edukacja, Fotografia
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR