Kategoria

Wyszukiwarka

Region

PINK-UP GIRLS W ALEI BIELANY, CZYLI WEEKEND WALKI Z RAKIEM PIERSI NA RÓŻOWO

2017-10-09 14:37:11
Bezpłatne badania mammograficzne, porady brafitterek oraz rozmowy z lekarzami, ekspertami i niesamowitymi kobietami. To tylko część wydarzeń, jakie towarzyszyć będą akcji PINK-UP GIRLS! organizowanej w Alei Bielany w nadchodzący weekend, 14 i 15 października.

Wydarzenie PINK-UP GIRLS! organizowane jest w Alei Bielany z okazji Europejskiego Dnia Walki
z Rakiem Piersi. Celem akcji jest zachęcenie kobiet do profilaktyki w zakresie choroby nowotworowej piersi.

Nazwa wydarzenia nie jest przypadkowa – mówi Ewa Kolondra, dyrektor Alei Bielany. – Różowa wstążka od lat jest symbolem walki z rakiem piersi, a pin-up girls nieodłącznie kojarzą się
z kobiecością, uśmiechem i radością życia. Dlatego wszystkie panie, które odwiedzą nasze centrum
14 i 15 października, będą miały szansę stać się PINK-UP GIRLS, czyli świadomymi, uśmiechniętymi
i pewnymi siebie kobietami.

Podczas eventu uczestniczki będą miały możliwość wykonania bezpłatnych badań mammograficznych oraz wzięcia udziału w ciekawych rozmowach z lekarzami, terapeutami, ekspertami i niezwykle silnymi kobietami. W specjalnie przygotowanej strefie pojawią się m.in. lekarz Magdalena Sitarska, Anna Jelenik – Prezes Dolnośląskiego Centrum Psychoonkologii i Rehabilitacji, a także goście specjalni – m.in. należąca do grona Boskich Matek Katarzyna Boodie. Boskie Matki to specjalny program opieki dla chorujących na nowotwór kobiet w ciąży, działający w ramach fundacji Rak’n’Roll.

W ramach wydarzenia Aleja Bielany przygotowała także warsztaty brafittingu, czyli prawidłowego doboru biustonosza. Wyspecjalizowane brafitterki opowiedzą o rodzajach biustonoszy oraz pomogą dobrać jego rozmiar i fason.

Na uczestniczki paneli czekać będą upominki – różowe bandany, symbol prawdziwych pin-up girls, zdrowy poczęstunek i niespodzianka – kobiece lustro inspiracji.

Akcja PINK-UP GIRLS! zaplanowana jest na 14 i 15 października, w godzinach 11.00-17.00. Więcej informacji oraz szczegółowy plan wydarzenia znajduje się na stronie https://www.alejabielany.pl/pl-pl/news-and-events/pink-up-girls

Kategorie: Uroda i zdrowie
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR