Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Panele Bekafor Classic zabezpieczają nadmorski kemping

2016-12-09 12:48:49
Położony nad Morzem Adriatyckim kemping San Marco został otoczony przez system ogrodzeniowy Betafence, dzięki czemu teren jest odpowiednio chroniony, a przy tym nie traci na wizualnej atrakcyjności.

Położony w miejscowości Cavallino (prowincja Wenecja) we Włoszech kemping cieszy się popularnością wśród turystów. Bliskość morza, złociste plaże i otoczenie sosnowym lasem dodają temu miejscu wyjątkowego uroku.

Nowe ogrodzenie basenu

W połowie 2016 r. właściciele kempingu zdecydowali się na modernizację terenu, w tym zmianę otoczenia basenu. Celem było nie tylko dodatkowe zabezpieczenie obiektu, lecz także zwiększenie zgodności stylistycznej z otaczającym terenem. Wśród ofert zdecydowano się na wybór Betafence. Firma zaproponowała użycie paneli Bekafor Classic z powodu walorów estetycznych i ochronnych.

System Bekafor Classic - bezpieczeństwo i dyskrecja

Model Bekafor Classic charakteryzuje się prostym, lecz eleganckim designem, dzięki czemu łatwo wtapia się w otoczenie. W efekcie na pierwszym planie pozostaje basen oraz otaczająca go przyroda. Dodatkowo wybrany kolor - antracyt - naturalnie wpasował się do krajobrazu otaczającego kemping San Marco.

Inną zaletą systemu Bekafor Classic jest zapewnienie długotrwałej ochrony, która wynika z bardzo wysokiej odporności paneli i wytrzymałości nawet w trudnych i zmiennych warunkach pogodowych. Walory te uzyskano dzięki technice cynkowania i powlekania PVC gotowych paneli.

Kategorie: Budownictwo, Ogród
Dodał: Betafence