Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Pierścionki dla kobiet - jaki mamy wybór?

2017-05-09 11:14:16
Pierścionek to ważny element kobiecej biżuterii - tradycyjnie wiąże się z najważniejszymi błyskotkami w naszym życiu, a więc z pierścionkiem zaręczynowym i obrączką. Na szczęście dla nas - nie musimy wcale na tym poprzestawać.

Nie musimy również kierować się klasyką i próbować wybierać pierścionek z kamieniem, który na zaręczynowy nie wygląda. Rynek ma dużo propozycji innego typu biżuterii i to na wiele okazji!

 

Na wieczór - nie tylko brylanty

Do pięknej sukni czy innego odświętnego stroju potrzebujesz eleganckiej propozycji - nie musi to być od razu diament. Możesz wybrać mniej oficjalne kruszce - np. ametyst, czarne szkło lub perłę. Dziś polecamy szczególnie perły, ponieważ są ponadczasowe i wyglądają pięknie nie tylko w postaci korali.

 

Biżuteria taka jak Ty

Moda od zawsze jest środkiem do pokazywania naszej osobowości. Wybierz więc pierścionek z psim dekorem, jeśli jesteś fanem czworonożnych przyjaciół, a jeśli kochasz wolność i podróże, zachwyci Cię kolekcja W.KRUK z Martyną Wojciechowską. Wybierz taki pierścionek, który poprawi Ci humor - i to za każdym razem.

 

Niebanalne pierścionki dla fashionistek

Jeśli uważnie śledzisz trendy to doskonale zdajesz sobie sprawę, że w tym sezonie siłą jest biżuteria duża i masywna, a do tego jesteśmy w nurcie eko. Naszą propozycją są rewelacyjne pierścionki wykonane z drewna Plantwear - z żywicą z zatopionymi w niej płatkami prawdziwego 24-karatowego złota! Sprawdź ofertę Plantwear na stronie https://plantwear.pl/kategoria/pierscionki/

 

Im więcej, tym lepiej

Najnowsze trendy pokazują, że im więcej pierścionków, tym lepiej. Jeśli nie chcesz rzucać się w oczy, a do tego obawiasz się, że duże egzemplarze mogą Ci przeszkadzać, wybierz wiele drobnych pierścionków. Ciekawe zestawy przedstawiła marka Topshop ( np. 9 pierścionków za około 94 zł) i ALDO.

 

Geometryczne wzory

Nowoczesne kształty, brak kamieni szlachetnych, minimalistyczne formy - jeśli to Ci się podoba, szukaj pierścionków w tym guście. Niektóre zwracają uwagę, niektóre są bardzo delikatne - do koloru, do wyboru. Świetne projekty? Spójrz na propozycje Alexis Bittar, Mya Bay czy Lucas Jack London.

 

Pierścionek, który krzyczy!

Szukasz czegoś absolutnie niewygodnego, szokującego i genialnego w formie? Z pewnością znajdzie się wiele takich propozycji. Artelier by Cristina ma fantastyczny projekt z pierścionkiem z dekorem z…budynków Manhattanu. Eddie Borgo proponuje natomiast pierścionki z chwostem wykonanym ze złota. Natomiast nasza polska projektantka Beata Trotter wykonuje mosiężne pierścionki z dużymi kamieniami nawiązujące do antycznego Rzymu. Jest w czym wybierać!

Kategorie: Moda
Dodał: Promotraffic