Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Piracki statek wpłynie na wody Aura Centrum

2017-08-17 16:30:44
Olsztyńskie centrum zaprasza dużych i małych miłośników pirackich opowieści na sierpniowe spotkanie z cyklu Soboty z Abecadłem. Wakacyjne przygody z pirackim statkiem i szantami w tle czekają na wszystkich śmiałków 19 sierpnia br.

W sobotę przez 4 godziny (od 10.00 do 14.00) w Aura Centrum Olsztyna na dzieci i ich rodziców czekać będzie moc atrakcji. Tym razem wnętrza Abecadła zamienią się w pokład pirackiego statku, na którym uczestnicy spotkania wyruszą m.in. na wyprawę po skarb i do ciekawych zabaw ze swoimi kamratami. Nie zabraknie też atrakcji muzyczno-ruchowych pod hasłem Szanty z Czarnobrodym i warsztatów plastycznych Piracka załoga. Pojawi się też Mobilna Biblioteka, w której można wypożyczyć i zwrócić książki oraz dokonać zapisów do biblioteki Abecadło.

 

Będąc na fali wakacyjnych tematów, nie mogliśmy pominąć morskich opowieści, które tak bardzo poruszają dziecięcą wyobraźnię. Mamy nadzieję, że dzięki sierpniowemu spotkaniu zatrzymamy lato w Olsztynie na dłużej  – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

 

Przypominamy, że uczestnicy cyklu Soboty z Abecadłem biorą udział w kolejnej turze programu lojalnościowego, rozliczanego kwartalnie. 19 sierpnia br. osoby obecne na spotkaniu otrzymają kolejne naklejki, a we wrześniu, za trzy zebrane przez kwartał naklejki, uczestnicy warsztatów otrzymają Kartę Podarunkową Aury, do zrealizowania w sklepach na terenie centrum i bilety do kina Helios.

 

Do końca cyklu Soboty z Abecadłem zostały już tylko 4 spotkania. Mogą w nich uczestniczyć dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Warsztaty odbywają się raz w miesiącu, w sobotę w godzinach 10.00-14.00. Maluchy mogą brać w nich udział wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Regulamin cyklu dostępny jest w biurze Administracji Aury Centrum.
Kategorie: Muzyka, Edukacja, Zakupy
Dodał: RedLuck PR