Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Poland IT Meeting 2018 ze Złotym Partnerem oraz innowacyjną aplikacją MarkGrade

2018-02-07 09:13:20
Jedyna w swoim rodzaju branżowa konferencja networkingowa jak co roku będzie okazją do budowania biznesowych relacji oraz poznania branżowych nowinek. Wśród nich uczestnicy znajdą tym razem m.in. platformę MarkGrade, stworzoną przez Złotego Partnera tegorocznej edycji Poland IT Meeting – firmę Polbit.

MarkGrade jest narzędziem wspierającym magazynowanie i zarządzanie zasobami używanego oraz nowego sprzętu elektronicznego. Powstał jako odpowiedź na potrzeby podmiotów zajmujących się handlem tego typu urządzeniami. – Nasz wirtualny asystent pomaga ujednolicić sposób określania wad i uszkodzeń sprzętu, ustalać jego cenę, a nawet tworzyć inteligentne listy sprzedażowe. W prosty sposób przekłada się to na redukcję kosztów, ponieważ MarkGrade wykonuje zadania, które zwykle wymagają poświęcenia dużej ilości czasu i uwagi pracowników – wyjaśnia Paweł Niedzin z firmy Polbit, twórcy MarkGrade.

Serwis ma również tę zaletę, że działa w chmurze. Dzięki temu użytkownicy mają do niej dostęp z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu. MarkGrade posiada również bardzo obszerną bazę elektroniki użytkowej wraz z przypisanymi do niej cenami rynkowymi, co ułatwia określanie wartości sprzętu. Umożliwia przy tym m.in. tworzenie i analizę opłacalności list sprzedażowych oraz zakupowych.

Więcej informacji o innowacyjnym rozwiązaniu będzie można zdobyć w trakcie jego prezentacji w dn. 7-8 czerwca w Warszawie, podczas Poland IT Meeting 2018. Goście wydarzenia otrzymają ponadto możliwość przetestowania serwisu, ponieważ na uczestników czekać będą bezpłatne dostępy do kont.

Prezentacja MarkGrade doskonale wpisuje się w klimat naszej konferencji, która z założenia ma być miejscem bliższego poznania potencjalnych lub obecnych partnerów biznesowych oraz ich oferty – podsumowuje Rafał Wójcicki, Dyrektor Zarządzający Poland IT Meeting.

 

 

Poland IT Meeting to zapoczątkowane w 2015 roku forum networkingowe dla polskich i zagranicznych specjalistów z branży IT. Formuła wydarzenia jest oparta na budowaniu bezpośrednich relacji między uczestnikami i obejmuje indywidualne spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Mają oni możliwość umawiania rozmów za pomocą specjalnej, personalizowanej aplikacji mobilnej lub kreatora znajdującego się na stronie internetowej.

Poland IT Meeting skupia producentów, dystrybutorów, resellerów, system integratorów, a od 2016 roku, dzięki rozszerzeniu o formułę Double B2B także klientów instytucjonalnych.

 

Dodał: AM