Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Polski design w Paryżu - BRITOP Lighting na Maison&Objet 2018

2018-10-10 16:46:52
Paryż - światowa stolica mody... Najlepiej ubrane kobiery świata urządzają wnętrza! a gdzie szukają inspiracji? Oczywiście na wystawie designu Maison&Objet właśnie w Paryżu.

Informacja prasowa 10.10.2018 r.

 

Paryska wrześniowa edycja targów Maison&Objet 2018 była kolejnym przystankiem na naszej mapie międzynarodowych wystaw.

 Świat pełen designu i najnowszych rozwiązań oraz propozycji dekoracji to środowisko, w którym odnaleźliśmy się w pełni.

Specjalnie z okazji tego wydarzenia zdecydowaliśmy się premierowo przedstawić naszą najnowszą rodzinę lamp – Telaio Wood.

Lekkie geometryczne formy lamp, a nawet świecących mebli - wykonanych z polskiego dębowego drewna (z certyfikacją FSC) , w oparciu o technologię LED -  to nasza odpowiedź na potrzeby rynku.

Mając na uwadze również to, że kolor w obecnych czasach gra również ważną rolę w oświetleniu, zaproponowaliśmy odwiedzającym kolekcje lamp wykonanych w odcieniu orzecha. Połączenie tego koloru drewna z bielą i czernią wyjątkowo przypadło do gustu naszym gościom.

 

Prezentowane przez nas w Paryżu kolekcje lamp BRITOP Lighting, siostrzanej marki SPOT Light, a także francuskiej VALA to bardzo szeroki asortyment, dzięki któremu każda przestrzeń potrzebująca różnego typu oświetlenia zostanie wyposażona kompletnie.

 

Niewątpliwie nasze pierwsze targi Maison&Objet zakończyły się sukcesem, a kolekcja została bardzo dobrze przyjęta na rynku francuskim. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za obecność i już teraz zapraszamy na kolejną imprezę wystawienniczą z naszym udziałem – tym razem w Mediolanie na Euroluce 2019! – mówi Agnieszka Samsonowicz – Marketing Media Manager w BRITOP Lighting

 

 

Oświetlenie marki BRITOP Lighting znajdziecie na www.britop.pl i www.britop.fr

 

Dodał: BRITOP Lighting Sp. z o.o.