Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Pomocnicy Mikołaja we Wrocław Fashion Outlet

2017-12-05 10:50:27
Ho, ho, ho… Wrocław Fashion Outlet zaprasza wszystkich małych mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska na wyjątkowe warsztaty. Na miłośników kreatywności i świątecznych wyzwań czekamy od 6 do 10 grudnia z wieloma niespodziankami, które przygotowali pomysłowi pomocnicy Świętego Mikołaja.

Mikołaj oczywiście odwiedzi też największe centrum outletowe na Dolnym Śląsku. Jego wizyta zaplanowana jest na sobotę 9 grudnia. To właśnie wtedy rodzice czy bliscy będą mogli za pośrednictwem ukochanego przez dzieci Świętego wręczyć prezent, czy dowiedzieć się więcej na temat marzeń, które można zrealizować pod świątecznym drzewkiem już w trakcie zbliżającej się Wigilii. – W tym roku Mikołajki świętujemy aż przez pięć dni – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Każdego dnia zapraszamy najmłodszych z rodzicami na inną przygodę w krainie kreatywności, oczywiście pod okiem pracowitych Elfów, w których wcielą się doświadczeni animatorzy. Uczestnicy wszystkich warsztatów otrzymają od nas Certyfikat Pomocnika świętego Mikołaja. Oczywiście nie zabraknie także wielu dodatkowych niespodzianek i słodkich przyjemności.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się w środę 6 grudnia. Wtedy maluchy poznają tajniki dekorowania pierników, zaś kolejnego dnia będą tworzyć wyjątkowe, trójwymiarowe, kartki świąteczne. Piątkowe spotkania na Granicznej 2 we Wrocławiu to świetna okazja do tego, aby nie tylko przygotować ale też zabrać ze sobą do domu własny stroik świąteczny. Jak stworzyć ozdoby świąteczne techniką origami? W praktyce przekonamy się o tym w sobotę, zaś w niedzielę na dzieci czeka przygoda z wyplataniem i zdobieniem świątecznych wieńców. 

Warsztaty od środy do piątku odbywają się od godz. 14:00 do godz. 18:00, zaś w weekend od godz. 12:00 do godz. 19:00. Zajęcia startują zawsze o pełnej godzinie i są bezpłatne. W piątek 8 grudnia rusza także punkt pakowania prezentów, w którym bezpłatnie zapakujemy podarunki zakupione we Wrocław Fashion Outlet. Więcej stylowych inspiracji na Mikołajki i grudzień pełen wymarzonych prezentów znajdziemy na www.wroclawfashionoutlet.com

Dodał: Brand Friends