Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Popularność aplikacji mobilnych i rozwiązań webowych

2018-01-05 10:22:08
Z aplikacji i rozwiązań webowych można korzystać na wielu urządzeniach. Programy proponowane przez Software House GRAPHICBOX działają na komputerze, tablecie i telefonie i są wykorzystywane w wielu firmach działających w odmiennych branżach.

Rozwiązania webowe
Nowoczesne rozwiązania webowe ułatwiają zarządzanie zamówieniami i czasem oraz robienie zakupów w sieci. Software House GRAPHICBOX dostosowuje tworzone rozwiązania do zmieniających się przeglądarek internetowych i urządzeń. W ofercie dostępne są programy działające w językach HTML5, JS, CSS3 i AngularJS.

Rozwiązania webowe uruchamia się z poziomu przeglądarki, a oprogramowanie aktualizuje się automatycznie. Dzięki temu sprawdzają się w projektowaniu min.: serwisów lojalnościowych i kurierskich, portali społecznościowych, sklepów online, czy systemów administrujących. Agencja tworzy rozwiązania webowe w taki sposób, by ich interfejs był przyjazny i intuicyjny dla użytkowników. 

Aplikacje mobilne
GRAPHICBOX specjalizuje się w tworzeniu aplikacji natywnych, wyróżniających się stabilnością,bezpieczeństwem i możliwością wykorzystywania niestandardowych funkcji każdego smartfona. Rozwiązania działają na urządzeniach z systemami: Android, Windows Phone i iOS. Przed stworzeniem aplikacji agencja tworzy makiety, dzięki którym klient widzi, w jaki sposób będzie wyglądał gotowy program. Na etapie prototypowania zespół GRAPHICBOX swobodnie nanosi zmiany na makietę, dopasowując jej funkcjonalność i estetykę do wymagań oraz potrzeb zleceniodawcy. Na podstawie gotowej makiety pracują wykonawcy aplikacji i deweloperzy. Po stworzeniu aplikacji przeprowadzane są testy, dzięki którym sprawdza się, czy program działa prawidłowo na wszystkich płaszczyznach.

Systemy informatyczne
W ofercie agencji znajdują się również systemy informatyczne, będące doborem odpowiednich zespołów funkcjonalności, umożliwiających prawidłowe gromadzenie danych i obsługę klienta. Software House GRAPHICBOX tworzy między innymi systemy CRM, ERP i SIK, które skutecznie wspierają działanie przedsiębiorstwa bez względu na jego branżę. Niepowtarzalne, przygotowywane na zamówienie algorytmy, sprawiają, że agencja oferuje wielozadaniowe systemy w pełni wykorzystujące swój potencjał.

Informacja prasowa - fot. GRAPHICBOX. 

Kategorie: Gry, Komputery
Regiony: Polska
Dodał: ePR