Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Powrót do szkoły z Tygryskiem

2019-09-18 13:38:40
Warto zadbać o to, by uczniowie w ferworze zajęć nie zapominali o posiłkach. Właśnie z okazji powrotu do szkoły i z myślą o dzieciach, marka Tygryski przygotowała promocję w sklepach, w której można będzie zdobyć praktyczny lunchbox.

Wrzesień to czas powrotów: z podróży, z wakacji i… do szkoły. Dzieci żegnają letnie przygody, słońce, beztroskę
i pełne nowych sił wracają do domów. Jednocześnie to czas gorączkowych przygotowań do szkolnej rzeczywistości. 

Aby umilić dzieciom i ich rodzicom ten zabiegany czas, z okazji powrotu do szkoły - marka kukurydzianych przekąsek Tygryski przygotowała miłą niespodziankę! Otóż w najlepszych sklepach na terenie całego kraju, przy zakupie 4 produktów można będzie odebrać poręczny i wygodny lunchbox w „Tygryskowym”, pomarańczowym kolorze. Sprawdzi się on idealnie jako pojemnik na kanapki, sałatkę, owoce, a także ulubione kukurydziane chrupki i zmieści do każdego tornistra. To bardzo ważne, aby dzieci były dobrze odżywione i miały energię przez cały dzień w szkole. 

Lunchbox od Tygryska zagwarantuje dłuższą świeżość i chrupkość produktom, chroniąc je tym samym od zgnieceń. Bo Tygryski chrupią bardziej! Marka przygotowała dla uczniów aż 35 000 pudełek śniadaniowych. Akcja w wybranych sklepach startuje od początku października. Będzie także wspierana Tygryskowym konkursem na Facebooku. Z lunchboxem od Tygryska powrót do szkoły będzie kolorowy, chrupiący i radosny!

Kategorie: Żywność, FMCG, Dom, Zakupy