Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Poznaj wszystkie smaki lata - z wyciskarką wolnoobrotową SJV801

2019-07-04 13:26:49
Dzień rozpoczęty szklanką soku owocowo-warzywnego, wyciśniętego przy użyciu wyciskarki wolnoobrotowej, z pewnością będzie udany...

Warszawa, 4 lipca 2019 –  Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza do oferty  nowy model wyciskarki wolnoobrotowej – SJV801, z zestawem akcesoriów: szatkownicą i maszynką do deserów lodowych.

Dzień rozpoczęty szklanką soku owocowo-warzywnego, wyciśniętego przy użyciu wyciskarki wolnoobrotowej, z pewnością będzie udany. Olbrzymia ilość witamin i mikroelementów błyskawicznie dostarczonych do organizmu, da nam niezwykły zastrzyk energii i poprawi nasze samopoczucie. Nie bez znaczenia są również doznania smakowe, bo przecież nic nie smakuje tak dobrze jak świeżo wyciśnięty sok.


SJV801 to wysokiej jakości wyciskarka wolnoobrotowa, cechująca się niezwykłą wydajnością. Kształt ślimaka zaprojektowano tak, by jak najlepiej rozdrabniał, miażdżył i wyciskał składniki, dzięki czemu uzyskujemy aż do 90% soku z owoców.


Urządzenie zostało wyposażone w wydajny i żywotny silnik bezszczotkowy o mocy maksymalnej 500 W, co pozwala na wyciśnięcie soku nawet z twardych warzyw i owoców. Prędkość obrotu ślimaka wynosząca 60-80 RPM uniemożliwia natomiast przegrzanie soku, przez co zachowuje on wszystkie swoje wartości odżywcze, mając tym samym wpływ na ich zawartość w naszym organizmie. Ważną cechą modelu SJV801 jest jego cicha praca. Głośność urządzenia nie przekracza 65 dB, przez co włączona wyciskarka nie jest zbyt uciążliwa dla domowników.


W zestawie z wyciskarką wolnoobrotową SJV801 znajdują się dwa filtry różnej grubości. W zależności od tego, jaki zostanie wykorzystany w danej sytuacji, użytkownik może otrzymać sok bardziej klarowny lub przecierowy, czyli bogatszy w miąższ.
Do zestawu dołączone są dwa pojemniki o pojemności 1 l – jeden na sok, drugi na pulpę.
Jednak SJV801, to nie tylko wyciskarka. Model wyposażono bowiem w dwa bardzo przydatne akcesoria  - sorbetownicę i szatkownicę. Pierwsze z nich pozwala na przygotowanie przepysznych deserów lodowych z ulubionych owoców, natomiast drugie – wyposażone w cztery dyski tnące – znacznie ułatwia szatkowanie, plastrowanie, ścieranie warzyw i owoców, a nawet przygotowanie frytek.


Warto zwrócić uwagę na szeroki otwór, przez który wrzucamy do urządzenia produkty na sok. Nie musimy już przygotowywać małych porcji, gdyż wsad o średnicy 84 mm pomieści naprawdę duże kawałki owoców i warzyw.
Łatwe czyszczenie wyciskarki to kolejna cecha, którą doceni każdy użytkownik. Wszystkie zdejmowalne elementy można bowiem bez problemu umyć w zmywarce, co ogranicza nasz wysiłek przy czyszczeniu i konserwacji do niezbędnego minimum. Urządzenie wyposażono również w blokadę zapobiegającą kapaniu, dzięki czemu blat kuchenny pozostanie w idealnym stanie w czasie całego procesu przygotowywania soku.


Plastikowe elementy modelu SJV801 wykonano z wysokiej jakości tworzywa, bezpiecznego dla zdrowia i pozbawionego szkodliwego bisfenolu A (BPA-free), co również jest gwarancją przygotowania zdrowych soków. 
Czarno-czerwona obudowa urządzenia sprawia, że wyciskarka wolnoobrotowa SJV801 będzie nie tylko przydatnym, ale również  stylowym wyposażeniem każdej kuchni.

Specyfikacja techniczna:
•    Kształt ślimaka zaprojektowany, by najlepiej rozdrabniać, miażdżyć i wytłaczać sok
•    Uzyskuje do 90% soku z owoców!
•    Dwa filtry różnej grubości do otrzymywania klarowniejszych soków lub bogatszych w miąższ
•    1 l pojemnik na sok i 1 l pojemnik na pulpę
•    Łatwe czyszczenie (elementy zdejmowalne można myć w zmywarce) 
•    Blokada kapania soku
•    Szatkownica z czterema dyskami (do szatkowania, plastrowania, krojenia frytek i ścierania)
•    Akcesorium do deserów lodowych
•    Wysokiej jakości plastik bezpieczny dla zdrowia (BPA-free)
•    Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 260 W
•    Wymiary: 24 x 15 x 32,8 cm
•    Waga: 8 kg
•    Kod EAN: 5901750503177

Sugerowana cena detaliczna brutto:  799 zł

– KONIEC –

O firmie Blaupunkt.
Powstanie firmy datowane jest na 1924 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma „Ideal” produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości - niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe - model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio. Obecnie marka w swoim portfolio posiada takie kategorie urządzeń jak car-audio, home audio, małe AGD, klimatyzacje, telewizory, systemy alarmowe, rowery elektryczne, oświetlenie, baterie, duże AGD do zabudowy.

O firmie 2N-Everpol.
Firma 2N-EVERPOL powstała w 1992 roku zaczynając od dystrybucji opon, felg i kilku auto serwisów na terenie województwa mazowieckiego. Firma jest wyłącznym dystrybutorem najlepszych w swoich dziedzinach producentów branży elektroniki użytkowej tj. Blaupunkt, PRIME3, Audiomedia, Brax, Helix i Match, a także produktów z kategorii małego AGD marki Blaupunkt.
Drugą istotną działalnością firmy 2N-Everpol są usługi związane z caravaningiem. „Centrum Entuzjastów Caravaningu” w Tomicach k/Warszawy, jako największe centrum caravaningowe w Polsce, jest przedstawicielem w naszym kraju marek tj. HOBBY, MORELO, WEINSBERG, GIMEX, FLAMEFIELD i KOZIOL.
Firma 2N-EVERPOL co roku, począwszy od 2009 otrzymuje prestiżowe wyróżnienie w postaci Gazeli Biznesu, przez co trafiła do elitarnego Klubu Gazeli Biznesu - grona najbardziej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2019 firma kolejny raz dołączyła do zaszczytnego grona firm wyróżnionych „Diamentem Forbesa”.

Więcej informacji: https://www.blaupunkt.com/pl/nc/produkty/kuchnia/ i www.everpol.pl.

Dane rejestrowe:
2N-Everpol Sp. z o.o.
02-801 Warszawa, ul. Puławska 403A
NIP 951-20-79-512, REGON 010130717, KRS 0000164987

Biuro handlowe:
ul. Polna 6
05-500 Chyliczki
tel. +48 22 331 99 59

Informacja prasowa
Katarzyna Dokowicz
tel. +48 519 141 499
katarzyna.dokowicz[at]everpol.pl

 

Dodał: 2N-Everpol