Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Pramerica Życie Najlepszym Pracodawcą

2018-11-22 13:51:18
Angażujące pracowników miejsce pracy, jakie tworzy Pramerica Życie oraz kultura organizacyjna oparta na wartościach zostały docenione w badaniu Aon Best Employers, na postawie którego spółka uzyskała tytuł Najlepszego Pracodawcy. To jedyna firma ubezpieczeniowa wyróżniona w tegorocznej edycji badania.

Badanie Aon Best Employers realizowaliśmy w wyjątkowo wymagającym momencie w historii naszej firmy – okresie zmiany właścicielskiej. Tak wysokie wyniki badania są głosem naszych pracowników i współpracowników wyrażającym, że czują się z nami dobrze, wierzą we wspólną przyszłość, chcą z nami pracować i rozwijać się. Serdecznie dziękuję za ich zaufanie, które pozwoliło nam tak pięknie zakończyć ten wymagający rok i przeprowadzić z sukcesem niezwykle żmudny proces zmiany właścicielskiej. Nasi pracownicy i współpracownicy wykazali się niezwykłą dojrzałością i profesjonalizmem nieprzerwanie otaczając naszych klientów doskonałą obsługą. To wspólnie z nimi tworzymy wyjątkowe miejsce pracy, pełne szacunku i możliwości, a tytuł Najlepszego Pracodawcy jest tego znakomitym odzwierciedleniem” – komentuje Aneta Podyma-Milczarek, prezes zarządu Pramerica Życie.

O badaniu Aon Best Employers

Aon Best Employers to program prowadzony i rozpoznawalny na całym świecie. Wyłania on firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, a tytuł Najlepszego Pracodawcy jest przyznawany wyłącznie w oparciu o wyniki badań pracowników. Najlepsi Pracodawcy to firmy, które niezależnie od potencjalnych barier takich, jak np. rozmiar przedsiębiorstwa, geograficzne rozproszenie, czy też specyfiki branżowej danej organizacji, zbudowały środowiska pracy oparte na angażującym przywództwie. Najlepsi Pracodawcy to firmy o kulturze wysokich wyników oraz wiarygodnej marce pracodawcy.

 W 13. edycji programu Aon Best Employers przebadanych zostało 131 polskich firm. Były to organizacje o różnej wielkości. Spośród nich, na podstawie badań pracowników, wyłoniono 12 Najlepszych Pracodawców, wśród których znalazła się Pramerica Życie. To jedyna firma z branży ubezpieczeń wśród tegorocznych laureatów.

 HR Najwyższej Jakości

 Pramerica Życie po raz drugi z rzędu uzyskała także certyfikat HR Najwyższej Jakości, przyznawany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami.

O przyznaniu certyfikatu HR Najwyższej Jakości decyduje pozytywna weryfikacja wdrożonej strategii zarządzania zasobami ludzkimi, realizowanych inicjatyw wewnętrznych wzmacniających motywację pracowników oraz budujących przyjazną kulturę organizacyjną, a także oferowanego pracownikom pakietu benefitów.

„Zarówno tytuł Najlepszego Pracodawcy, jak i certyfikat HR Najwyższej Jakości to nasza ogromna duma, a także zobowiązanie, by niezmiennie utrzymywać najwyższe standardy zarządzania najważniejszym dla nas kapitałem: naszymi ludźmi. Obecnie współpracujemy z niemal 400 pracownikami i współpracownikami, wspólnie z nimi tworząc w 12 największych polskich miastach niezwykle przyjazne, otwarte, uczciwe i oparte na szacunku środowisko pracy. Wraz z nowym właścicielem – Grupą Unum – otwierają się przed nami nowe możliwości, dzięki którym będziemy mogli rosnąć i rozwijać się tworząc nowe miejsca pracy” – dodaje Piotr Lipa, Dyrektor Działu Personalnego.  

 

Kategorie: Praca
Dodał: Pramerica Życie TUiR SA