Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Promocja CIQ — 2 + gratis

2019-02-14 13:04:20
Komfort termiczny – poczucie, że atmosfera w mieszkaniu jest idealna. Bo kto lubi przebywać w zimnych lub przegrzanych pomieszczeniach? Marka CIQ, specjalista od komfortu termicznego, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i teraz zadba nie tylko o ciepło mieszkań, ale także o ciepło głów! Od 6 lutego trwa wyjątkowa promocja.
Każdy, kto w czasie trwania akcji, kupi przynajmniej dwa opakowania farby CIQ w prezencie otrzyma ciepłą czapkę-komin, idealny gadżet na zimniejsze dni. Promocja trwa do wyczerpania zapasów, we wszystkich sklepach, w których można znaleźć farbę CIQ, także internetowych. Regulamin promocji oraz sklepy, w których dostępne są produkty można znaleźć na stronie termointeligentna.pl oraz na fanpage’u Termointeligentnej na Facebooku.
 
Farba CIQ to innowacyjny produkt, którego zadaniem jest poprawienie komfortu życia – farba ogrzewa ściany mieszkania zimą, a latem nie pozwala na dostanie się gorącego powietrza do środka pomieszczenia. Dzieje się tak dzięki zawartemu w tym produkcie Systemowi Mikrosfer, który zapewnia odbijanie promieniowania cieplnego. Dzięki temu pomieszczenie trzyma ciepło w chłodne dni, a w gorące – nie nagrzewa się. Farba bardzo dobrze kryje, tworząc na ścianach i sufitach wyjątkowo trwałe powłoki o przedłużonej żywotności, odporne na wielokrotne zmywanie, blaknięcie, żółknięcie, a także na grzyby i pleśń. Dodatkowo jest prosta w użyciu – bardzo łatwo rozprowadza się na ścianie, a pomalowana nią powierzchnia staje się przyjemna i ciepła w dotyku. To także produkt ekologiczny, dostępny w białym kolorze. Farbę można mieszać z dostępnymi pigmentami i nie straci swoich właściwości.
 
Więcej:
www.termointeligentna.pl
Kategorie: Budownictwo, Dom
Dodał: Agencja Strategiczno - Kreatywna