Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Przegląd drzwi wejściowych PORTA

2019-05-24 10:57:14
Drzwi wejściowe pełnią wiele ważnych funkcji w domu czy mieszkaniu. Pomagają chronić mieszkańców przed włamaniem, wyciszają też wnętrze i stanowią skuteczną izolację termiczną.

Odpowiednio zbudowane i wyposażone drzwi Porta nie tylko będą skutecznie wywiązywać się z tych zadań, a także zachwycą estetyką.

 

Bezpieczne wejście do mieszkania

Drzwi wejściowe do mieszkań EXTREME to połączenie najlepszych parametrów. Są dymoszczelne, ognioodporne oraz antywłamaniowe (klasa RC3) dzięki zastosowaniu bezpiecznych zamków, klamki czy bolców antywyważeniowych. Za sprawą izolacyjności akustycznej na poziomie 40 dB zapewniają też odpowiedni poziom wyciszenia mieszkania. Dodatkowo można je dostosować do potrzeb konkretnego klienta, montując np. odpowiednie akcesoria dla osób z niepełnosprawnością.

 

Piękne, ale też bezpieczne wejście już od progu zapewnią drzwi GRANIT. Stylowa okleina imitująca beton wpisuje się w najnowsze dekoratorskie trendy, a srebrna intarsja podkreśla nowoczesny charakter aranżacji. Oprócz walorów estetycznych drzwi charakteryzują się trwałą konstrukcją wykorzystującą warstwę blachy aluminiowej. Gwarantuje to odporność na niekorzystne warunki panujące na klatce schodowej jak różnica temperatur czy wilgotność powietrza. Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań drzwi klasy RC3 stanowią rozwiązanie chroniące mieszkańców nie tylko przed włamaniem, ale też ogniem (EI 30) oraz dymem.

 

Stylowe i funcjonalne drzwi do domów

Stalowe drzwi Steel SAFE będą bezpiecznym i ekonomicznym wyborem do domów. Zapewniają ochronę antywłamaniową klasy RC3 oraz zapobiegają nadmiernej utracie ciepła dzięki odpowiednemu wypełnieniu i wyposażeniu, np. w próg termiczny. Drzwi są pokryte blachą w wykończeniu laminatem z pięknym rysunkiem słojów drewna lub lakierem. Z łatwością dopasują się do koloru elewacji domu, efektownie ozdabiając go z zewnątrz.

 

Idealnym rozwiązaniem do domów pasywnych od Porta są drzwi Eco POLAR PASSIVE. Ościeżnica i rama skrzydła jest wykonana z klejonki dębowej, co w połączeniu z wypełnieniem termicznym skutecznie chroni przed utratą temperatury w domu – mają bardzo niski współczynnik przenikalności cieplnej Ud=0,7 W/m² (dla modeli pełnych). Są dostępne w wielu wzorach, w tym w stylowej bieli, a także z przeszkleniami.

 

Więcej informacji nt. drzwi dostępnych jest na stronie www.porta.com.pl.

Kategorie: Budownictwo, Dom, Usługi
Dodał: Practum