Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Przybywa mieszkańców Bemowa. Sprzedano aż 50 proc. mieszkań w 3 dni!

2018-12-11 17:17:56
Na przełomie listopada i grudnia 2018 roku, Nexity, deweloper działający na stołecznym rynku nieruchomości mieszkaniowych, inaugurował sprzedaż najnowszej inwestycji, Bemowo Line. Efekty wydarzenia potwierdzają, że Bemowo zyskuje na popularności, bowiem w ciągu zaledwie 3 dni aż 50 proc. lokali z oferty znalazło sowich właścicieli.

Najnowszy projekt mieszkaniowy francuskiej spółki zostanie wybudowany przy ul. Szeligowskiej. W ramach inwestycji, Nexity w 11 budynkach wybuduje 124 funkcjonalne mieszkania wyposażone w balkony. Lokale usytuowane na parterze będą miały ogródki. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również garaże podziemne i komórki lokatorskie. Podczas Dni Otwartych, które odbyły się w dniach 30.11.- 02.12.2018 roku, zainteresowani mogli kupić mieszkanie już od 6500 PLN/mkw., czyli aktualnie w najniższej cenie na rynku warszawskim.

 

Bemowo Line, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, co można było zaobserwować podczas Dni Otwartych. Inwestycja jest atrakcyjna, zarówno dla młodych osób, jak również dla rodzin z dziećmi. Atrakcyjna cena
w połączeniu z funkcjonalnymi metrażami i przyjazną strefą rekreacyjną na terenie osiedla sprawia, że nasza oferta przyciąga rzesze zainteresowanych
– komentuje Piotr Zagórski, Marketing Manager, Nexity Polska.

 

Nexity kusi dobrą ofertą

Inwestor podąża za trendami i buduje funkcjonalne mieszkania, zapewniając klientom nowoczesne rozwiązania, które nadal często są wyróżnikiem dla mieszkań o wyższym standardzie deweloperskim. Dla osób, które są zainteresowane nabyciem mieszkania w Bemowo Line, a nie uczestniczyły w inauguracji inwestycji, Nexity ma dobrą wiadomość. Do końca grudnia 2018 roku, można nabyć mieszkanie w Bemowo Line na preferencyjnych warunkach! Warto rozważyć taką okazję, ponieważ od stycznia 2019 roku, szykują się podwyżki cen mieszkań. Dlatego deweloper zachęca do odwiedzenia Biura Sprzedaży, zlokalizowanego przy ul. Batalionów Chłopskich 79 i zapoznania się z promocyjną ofertą. Aktualnie w inwestycji Bemowo Line można kupić mieszkanie w cenie 6900 zł za mkw.

 

Budowa Bemowo Line zaplanowana jest na I kw. 2019r. Zakończenie inwestycji przewidziano na IV kw. 2020r.

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 5 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie: NextUrsus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, MyBemowo 3 (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, LifeTown (www.lifetown.pl) przy ul. Kłobuckiej 6 oraz Bemowo Line (www.bemowoline.pl) przy ul. Szeligowskiej.

 

O Nexity: Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządzanie ruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

Dodał: M&CC