Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Przygotuj taras na sezon z olejem Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil

2017-04-26 13:12:27
Słońce świeci coraz dłużej, a my coraz chętniej spędzamy czas na świeżym powietrzu. Już teraz przygotuj taras na wiosenno-letni sezon, by móc do woli korzystać z pięknej pogody i cieszyć się chwilą niczym niezakłóconego relaksu w zadbanym otoczeniu.

 Z nowym produktem Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil sprawisz, że ciepłe wieczory z książką w ręku czy śniadania na tarasie będą jeszcze przyjemniejsze. Dostępny w trzech gotowych kolorach: brązowym, szarym i czarnym będzie zdobił drewno wokół domu, skutecznie zabezpieczając je przed brudem czy wilgocią.

 

Olej Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil to kompleksowe rozwiązanie do zewnętrznych powierzchni drewnianych. Zadba zarówno o stan drewna, jak i jego wygląd. Nowoczesna receptura produktu pozwala mu wniknąć głęboko w warstwy drewna i wzmocnić je od środka, zapewniając ochronę przed wilgocią, zanieczyszczeniami i nadmiernym pękaniem. Dzięki zawartości filtrów UV i bardzo małej strukturze pigmentów olej zapewnia wysoką trwałość koloru. Jednocześnie doskonale podkreśla naturalny rysunek drewna, dodając mu elegancji, przez co każdego dnia  będzie ono czarować swym urokiem. Co więcej Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil z powodzeniem można stosować do malowania mebli ogrodowych czy też pomostów i to z każdego rodzaju drewna, od krajowego modrzewia po egzotyczny Cumar. A po wszystkim usiądź wygodnie w fotelu na tarasie, wsłuchaj w śpiew ptaków i szelest liści i delektuj się chwilą w pięknym otoczeniu!

 

Z Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil przygotowania do wiosny i lata będą bardzo proste i przyjemne. Szybkoschnąca formuła oleju pozwala, w przypadku takiej potrzeby, na pokrycie drewna kolejną warstwą już po kilku godzinach. Ponadto zakonserwowane powierzchnie będą chronione przez długi czas. Stworzony na bazie naturalnych olejów roślinnych produkt jest przyjazny dla zdrowia i środowiska. Gwarantuje komfort pracy, gdyż nie wydziela uciążliwego zapachu w trakcie malowania.

 

Więcej informacji na temat nowego oleju Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil znajduje się na stronie https://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/produkty/tikkurila_valtti_plus_terrace_oil.

Kategorie: Ogród, Dom
Dodał: Practum