Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Queen + Adam Lambert w Polsce - co warto wiedzieć?

2017-08-24 10:39:58
Założona w 2011 roku formacja, czyli legendarny zespół Queen występujący wspólnie z amerykańskim wokalistą – Adamem Lambertem, to niezwykłe połączenie! Już niedługo będzie można zobaczyć ich wspólny występ na żywo w Polsce! Zespół pojawi się już 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie! Co warto wiedzieć o niezwykłej formacji oraz ich występie w Łodzi?

Jak to się stało?

Pytanie w jaki sposób doszło do współpracy spędza zapewne sen z oczu wielu fanów. Otóż odpowiedź jest banalnie prosta – członkowie Queen byli obecni w programie American Idol, gdzie Adam Lambert był uczestnikiem. Docenili oni talent młodego muzyka i w 2011 roku zaprosili go do wspólnego występu, na początku jednego. W późniejszych latach pojawiały się jeszcze kilka razy okazje, aby wspólnie zagrać na koncercie aż w 2014 roku współpraca młodego artysty z zespołem stała się oficjalna! Ogłoszono bowiem pierwszą trasę Queen + Adam Lambert Tour.

Koncert w Polsce

Już 6 listopada odbędzie się koncert będący częścią trasy Queen i Adama Lamberta. Dadzą oni popis w łódzkiej Atlas Arenie i z pewnością jest to wydarzenie, na które warto się wybrać. Niezapomniany klimat i fantastyczna muzyka – właśnie to oferuje nam formacja oglądana na żywo. Impreza z pewnością będzie wyjątkowa, ponieważ ma również podkreślić 40-lecie wydania najbardziej popularnej płyty Queen, czyli „News of the World”. Któż nie zna i nie bawił się przy tak fantastycznych utworach jak „We Will Rock You” bądź „We are the Champions”? Artyści zapowiadają natomiast, że planowany koncert będzie naprawdę niezapomniany. Uważają bowiem, że technika, która poszła do przodu oraz współpraca z młodym muzykiem pozwoli im pokazać się on nowej, lepszej strony.

Bilety – jak, gdzie, co?

Pomimo tego, że sprzedaż biletów ruszyła już dawno, bo w kwietniu, to wciąż jest szansa zdobyć wejściówkę na wyjątkowe wydarzenie. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ chętnych jest naprawdę wielu. Dowiedz się więcej i zagwarantuj sobie bilet na niesamowite i niezapomniane przeżycie! W zależności od rodzaju biletu oraz wybranego miejsca, ceny wejścia wahają się od 336zł do 850zł za osobę. Pomimo tego, że nie jest to mała kwota to na takie wydarzenie zdecydowanie warto ją wydać.

Wyjątkowe połączenie stylu i energii Adama Lamberta z legendarnym zespołem doświadczonych muzyków, jakim jest Queen to przepis na świetną zabawę. Dlatego właśnie nie warto czekać aż inny wykupią ostatnie bilety na to fantastyczne wydarzenie. Lepiej nie zwlekać z decyzją, aby potem nie żałować! 

Kategorie: Muzyka
Regiony: Polska
Dodał: Ksawery Kostrycki