Kategoria

Wyszukiwarka

Region

REGIONALNE PRZYSMAKI W TULIPANIE

2018-04-16 10:47:34
Chleby na naturalnym zakwasie, przyprawy z różnych stron świata czy też tradycyjne chałwy, to tylko niektóre z produktów, które będzie można zakupić na, rozpoczynającym się 18 kwietnia, Jarmarku Regionalnym w Centrum Handlowym Tulipan. Naturalne przysmaki będzie można nabyć do 21 kwietnia.

Jarmarki w Centrum Handlowym Tulipan to okazja do uzupełnienia przydomowych spiżarni w regionalne i zdrowe produkty żywnościowe. Aby spróbować smakołyków z Mazur, Podlasia czy Podhala wystarczy odwiedzić stoiska w Tulipanie i zaopatrzyć się, między innymi, w chleby wypiekane na naturalnym zakwasie według staropolskich receptur czy miody z okolicznych pasiek. Nie zabraknie również tradycyjnych i podstawowych dodatków do kanapek: serów z Białego Dunajca oraz rarytasów z Podlasia, czyli naturalnych wędlin. Doskonałym uzupełnieniem zakupowych koszyków będą ekologiczne chrzany i sosy. Na stoiskach, odwiedzający Centrum, znajdą również słodycze, wśród których pojawią się żelki, krówki – zwane potocznie mlecznymi ciągutkami, lizaki oraz pełną wartości odżywczych chałwę. Mieszanki przypraw z całego świata będą dopełnieniem oferty wystawców.

 

Nasze Jarmarki Regionalne cieszą się dużą popularnością, ponieważ wyroby pochodzą z małych, rodzinnych firm i gospodarstw, a co najważniejsze nie są dostępne na co dzień w supermarketach. Dlatego ich cykliczność jest dla nas niezwykle ważna. Zapraszamy serdecznie na kwietniową edycję – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektor Centrum Handlowego Tulipan.

 

Kwietniowa edycja Jarmarku Regionalnego potrwa od 18 do 21 kwietnia w godzinach otwarcia Centrum.

 

Więcej informacji na: www.chtulipan.pl

 

O Centrum Handlowym Tulipan:

Centrum Handlowe Tulipan to jedno z pierwszych centrów handlowych w Łodzi, otwarte w 1999 r. Oferta Centrum obejmuje hipermarket Auchan, sklepy wnętrzarskie i meblowe takiej jak Abra, Jysk i Komfort oraz galerię butików i punktów usługowych, spośród których wiodącymi markami są Rossmann, Home&You, Vision Express, Monnari, Wojas, Szachownica, CCC, Pepco, KiK, RTV Euro AGD. W Centrum Handlowym Tulipan znajdują się również restauracje McDonalds, Berlin Döner Kebap, A-Dong, oraz Mia Pizza, Mia Caffè. Centrum jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Widzew. Główne zalety Centrum to łatwo dostępna lokalizacja, duży wygodny parking oraz szereg udogodnień zarówno dla rodziców z dziećmi, jak i dla osób z niepełnosprawnych. Centrum Handlowe Tulipan to miejsce przyjazne klientom, oferujące możliwość zrobienia zakupów w rodzinnej, kameralnej atmosferze. Więcej informacji na www.chtulipan.pl

 

Informacje o Właścicielach:

Właścicielami Centrum Handlowego Tulipan są firmy: Galeria Tulipan Sp. z o.o., spółka celowa należąca do funduszu POERF zarządzanego przez Praderę (http://www.pradera.com/)  oraz CH Łódź Sp. z o.o., spółka zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

 

O zarządcy Centrum Handlowego Tulipan – Apsys Polska S.A.:

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne. Do największych inwestycji firmy należą Manufaktura w Łodzi oraz Posnania w Poznaniu, otwarta w październiku 2016 jako największe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji w Wielkopolsce (100 000 m2 GLA).  APSYS Polska zarządza obecnie 1 000 000 mkw GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie  nagradzane przez PRCH, ICSC, EuropaProperty oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.

Więcej informacji: www.apsysgroup.com

 

 

 

 

Dodał: EM GRUPA