Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Redskip.pl poszerza swój zasięg działania o Toruń.

2019-06-12 18:01:46
Redskip kontynuuje przyjętą strategię rozwoju i poszerza swój zasięg działania o Toruń. Usługi wywozu odpadów w kontenerach w są świadczone już od początku czerwca 2019 roku.

Już od samego początku w ofercie będą dostępne dla klientów trzy rozmiary kontenerów i dwa rodzaje usług. Pierwszą z usług będzie standardowy wywóz odpadów w kontenerach. Natomiast druga opcja - to wersja dla wygodnych - wywóz odpadów razem z załadunkiem, czyli w sam raz coś dla osób, które nie mają czasu na robienie porządków, czy samodzielny załadunek kontenerów.

Podstawowe rozmiary kontenerów, które dostępne są od czerwca to - kontener KP2 - o pojemności ok 2m3, kontener KP4 - o pojemności ok 4m3 i standardowy kontener dostępny praktycznie w cały kraju KP7 - o pojemności ok 7m3. Wywóz odpadów z załadunkiem będzie świadczony autem o pojemności ok 15m3 i ładowności do 2 ton.

Więcej informacji można znaleźć na tej stronie: http://www.redskip.pl/wywoz-gruzu-torun/. Można też kontaktować się telefonicznie pod numer: 56 656 61 41 o poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 17, a w soboty od 9 do 13.

W niedługim czasie Redskip udostępni usługi wywozu odpadów w kontenerach w Bydgoszczy.

 

 

Dodał: DBR Sp. z o.o.