Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Rekordowa liczba klientów podczas „Black Price Day” w Galerii Krakowskiej

2017-12-08 10:20:48
Prawie 175 tysięcy osób odwiedziło Galerię Krakowską w czasie „Black Price Day”, 24 listopada 2016. Akcja była odpowiedzią na popularny Black Friday, w trakcie którego klienci na całym świecie mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek i promocji.

Podczas jednego dnia wyprzedaży Galerię Krakowską odwiedziła rekordowa liczba klientów o ok. 10 tysięcy osób więcej niż w roku ubiegłym. Zainteresowanie zakupami, było efektem rabatów i zniżek, dochodzących w niektórych sklepach do -70 %.

W „Black Price Day” odwiedziło nas prawie 175 tysięcy klientów. Po raz kolejny udało nam się pobić rekord z poprzedniego roku. Cieszymy się, że tak duża liczba osób wybrała właśnie Galerię Krakowską, aby skorzystać z promocji jakie, zostały przygotowane specjalnie dla nich mówi Jarosław Szymczak, dyrektor Galerii.


O Galerii Krakowskiej

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku, błyskawicznie stając się najpopularniejszym obiektem handlowym w całej Małopolsce. Położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Dzięki świetnemu połączeniu z Dworcem Głównym PKP i autobusowym, z linią komunikacji miejskiej, z portem lotniczym Balice oraz największemu w centrum parkingowi jest najdostępniejszym miejscem Krakowa i turystyczną bramą miasta. Obszar oddziaływania Galerii Krakowskiej obejmuje ponad 1,3 mln. mieszkańców woj. małopolskiego. Łączna powierzchnia 250 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 000 m2, a także 4 500 m2 powierzchni biurowych.


O ECE

Już od roku 1965  ECE  działa jako projektant i deweloper centrów handlowych. Swoje obiekty ECE wynajmuje samodzielnie oraz podejmuje się zarządzania nimi w długiej pespektywie. Na rynku europejskim jest w tym segmencie niekwestionowanym liderem. W 196 galeriach handlowych zarządzanych przez ECE (z tego 43 przez MEC METRO-ECE Centermanagement GmbH & Co. KG) w 14 krajach około 20 000 sklepów mieszczących się na powierzchni 7 milionów metrów kwadratowych osiąga obroty na poziomie 23 miliardów euro rocznie. Do centrów tych zaliczają się w Polsce m. in. Galeria Bałtycka w Gdańsku i Galeria Krakowska w Krakowie, a w Niemczech Potsdamer Platz Arkaden w Berlinie, Promenaden na Dworcu Głównym w Lipsku, Alstertal-Einkaufszentrum w Hamburgu, Milaneo w Stuttgarcie, Marmara Park w Istambule (Turcja), centrum Aquis Plaza w Aachen oraz nowo otwarte centrum Zielone Arkady w Bydgoszczy. Obecnie w fazie projektowania i budowy na terenie Europy znajdują się kolejne galerie handlowe. W ramach swoich działów Office Traffic i Industries firma ECE realizuje także obiekty  o innym przeznaczeniu, jak choćby niemiecką centralę firmy Philips w Hamburgu, siedzibę firmy ThyssenKrupp w Essen czy hotel Steigenberger na nowym stołecznym lotnisku w Berlinie (BER).


Więcej informacji udziela:

informacja@galeriakrakowska.pl

Regiony: małopolskie
Dodał: PR Inspiration