Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Rezydencja Pod Ochorowiczówką B&B z Wisły w gronie najlepszych Pensjonatów w Polsce!

2019-01-31 21:57:09
Największy na świecie portal turystyczny TripAdvisor.com przyznał prestiżowe nagrody TRAVELLERS’ CHOICE® 2019 dla obiektów noclegowych. Wśród docenionych obiektów jest pensjonat z Wisły, jedyny z regionu.

To jedno z największych wyróżnień jakie otrzymać można w branży turystycznej. Prestiżu dodaje fakt, że jest to już 17 edycja, w której wybrano obiekty noclegowe w aż 94 krajach i ośmiu regionach na całym świecie. Jednym ze zwycięzców w 2019 roku został obiekt Rezydencja Pod Ochorowiczówką B&B z Wisły, zajmując 3 miejsce na 10 wyróżnionych w kategorii Pensjonat / Zajazd w Polsce.

Zwycięzcy nagrody Travellers’ Choice są wybierani przez redaktorów strony TripAdvisor na podstawie milionów recenzji i opinii podróżnych z całego świata. Znakami rozpoznawczymi laureatów nagrody Travellers’ Choice są przystępna cena, wspaniała obsługa i wysoka jakość.

- To dla nas ogromne wyróżnienie, na które pracujemy każdego dnia. Największej wartości dodaje fakt, że za tą nagrodą stoją nasi zadowoleni Goście i ich niezapomniane pobyty w Wiśle. Dziękujemy za wiele ciepłych słów i gratulacji - podkreśla Wojciech Rozkoszny, właściciel Rezydencji Pod Ochorowiczówką B&B. 

- Gratulujemy przedstawicielom obiektów na całym świecie, które wybrane zostały jako najlepsze i otrzymały nasze najwyższe wyróżnienie —nagrodę Travellers’ Choice dla hoteli. Zdobywcy nagrody mogą być z siebie dumni —mówi Desirée Fish, wiceprezes ds. komunikacji globalnej w firmie TripAdvisor.

Rezydencja Pod Ochorowiczówką otrzymała już nagrodę Travellers' Choice w 2016 roku zajmując wtedy 5 miejsce  na 25 wyróżnionych Pensjonatów i Zajazdów w Polsce.

 W tym roku zwycięzcy otrzymali nagrody w dziewięciu kategoriach: najlepsze hotele, luksus, okazja, małe hotele, najlepsza obsługa, pensjonaty/zajazdy, romantyzm, rodzina oraz oferty all-inclusive. Wyróżnienie Travellers’ Choice przyznawane jest nie tylko hotelom, ale również najlepszym plażom, atrakcjom, restauracjom, muzeom, ciekawym miejscom, liniom lotniczym a także regionom turystycznym.

Aby zobaczyć pełną listę laureatów nagrody Travellers’ Choice na rok 2019 we wszystkich dziewięciu kategoriach, w tym najlepsze hotele w Polsce i na całym świecie, należy odwiedzić stronę: https://pl.tripadvisor.com/TravelersChoice-Hotels-cInnsBB-g274723

Kategorie: Turystyka, Usługi
Regiony: śląskie, Polska
Dodał: Rezydencja Pod Ochorowiczówką B&B