Kategoria

Wyszukiwarka

Region

SEKRETY URODY PROSTO Z KOREI

2017-04-20 16:28:18
SEKRETY URODY PROSTO Z KOREI - Odkryj je z SEPHORA K-POP Beauty

Trendy w pielęgnacji skóry i makijażowe tajniki piękna prosto z Korei wciąż inspirują. Nic dziwnego, w końcu każda z nas nieustannie dąży do promiennej i gładkiej cery, z której słyną Koreanki. Jeśli jeszcze do tej pory nie poznałaś niesamowitej mocy koreańskich kosmetyków i sekretów kilkuetapowej pielęgnacji, teraz dzięki nowościom w Sephora, możesz włączyć je do swojego codziennego rytuału piękna i zachwycać promienną, perfekcyjnie wyglądającą cerą. Z Sephora gorące, urodowe triki prosto z Korei przestaną być tajemnicą.

Moc koreańskich rytuałów pielęgnacyjnych

Nieskazitelna cera to coś, czego od dawna zazdrościmy Koreankom. Sekret ich promiennej i gładkiej skóry tkwi w kilkuetapowej pielęgnacji, i delikatnym makijażu. Koreanki sprytnie korzystają z kosmetyków, które z jednej strony rozświetlają cerę, aby nadać jej subtelnej świeżości, ale także z maseczek, które zawierają dobroczynne składniki, działające na każdą część skóry. Odkryj z Sephora najbardziej hot koreańskie marki i każdego dnia ciesz się promienną i perfekcyjną cerą.

K-POP Beauty – gorące nowości prosto z Korei w Sephora

Zabawny design, rewelacyjna konsystencja i nietypowe składniki – nowości od Sephora zaskoczą wszystkie Twoje zmysły. Balsam, który zamienia się w olejek, pieniące się glinki, mus o konsystencji bitej śmietany, bąbelkowe maseczki przypominające galaretki. Produkty pełne fantastycznych, naturalnych, a jednocześnie dobroczynnych składników - takich jak węgiel drzewny, białko jajka, woda gazowana, a także kokos, brązowy cukier czy cytryna. A do tego upajające i porywające zapachy oraz zabawny design - właśnie takie są kultowe produkty prosto z Korei, które znajdziesz w perfumeriach Sephora. Już dziś możesz włączyć je do codziennego rytuału pielęgnacji. Poznaj je wszystkie i zachwycaj perfekcyjną, zdrową cerą. 

Dodał: IP IP