Kategoria

Wyszukiwarka

Region

SPOTKANIE Z DORĄ I DIEGO W ALEI BIELANY

2018-04-24 10:53:38
Multimedialne interaktywne gry, zabawa z jaguarem czy malowanie buzi, to tylko część atrakcji, jakie czekają na dzieci w nadchodzący weekend w Alei Bielany. Centrum odwiedzą niezwykli bohaterowie serii kreskówek podróżniczych - Dora i Diego!

„Dora poznaje świat” i „Dalej Diego” to telewizyjne bajki doskonale znane każdemu maluchowi  i rodzicowi. 28 i 29 kwietnia dzieci będą mogły spędzić czas na wspólnej zabawie z ich bohaterami. Na całe rodziny czekać będą zabawy językowe, ciekawe animacje oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami – wszystko utrzymane w konwencji serialu.

Każde dziecko ma w sobie coś z nieustraszonego odkrywcy, dlatego wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają specjalną mapę do poszukiwań. Natomiast na głównej scenie będą odbywać się zabawy językowe z Dorą oraz safari z Diego.

Nie zabraknie również interaktywnych puzzli na multimedialnym ekranie, placu zabaw z wielkogabarytowymi zabawkami, małymi domkami i ogródkiem, toru z przeszkodami oraz stanowiska do malowania buzi i tworzenia masek własnego, małego jaguara. Po udziale we wszystkich zabawach najmłodsi będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterami kreskówek.

Na wesoły weekend z Dorą i Diego Aleja Bielany zaprasza 28 i 29 kwietnia, w godzinach od 11:00
do 19:00,
na scenę przy placu przed sklepem TK Maxx/Samsung Brand Store. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a najbardziej aktywni uczestnicy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Kategorie: Gry, Edukacja
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR