Kategoria

Wyszukiwarka

Region

ŚWIĄTECZNY TURNIEJ LEGO MARVEL SUPER HEROES 2 W ALEI BIELANY

2017-12-12 11:46:06
16 i 17 grudnia Aleja Bielany zamieni się w gamingowe centrum dowodzenia. A wszystko to za sprawą festiwalu gier z turniejem LEGO MARVEL SUPER HEROES 2 w roli głównej. Na uczestników czekają nie tylko wspaniałe nagrody, ale również możliwość wzięcia udziału w budowie postaci Świętego Mikołaja złożonego z ponad 30 tysięcy klocków LEGO.

Już w najbliższy weekend w specjalnie wyznaczonej strefie Alei Bielany pojawią się konsole PS4, na których będzie można zagrać w najnowsze gry LEGO, w tym LEGO Marvel Heroes 2! Uczestnicy będą mieli okazję wcielić się w kultowych bohaterów z ulubionych komiksów, takich jak Thor, Spider-Man czy Hulk, a także stworzyć swój niesamowity świat w LEGO Worlds, zostać wojownikiem w LEGO Ninja go Movie czy wcielić się w główną rolę z LEGO City Tajny Agent.

Ale LEGO to przecież nie tylko gry na PlayStation, ale przede wszystkim niesamowita przygoda na żywo! Dlatego na odwiedzających czekać będzie cała masa atrakcji, takich jak strefa LEGO BOOST, gdzie będzie można spotkać  gadatliwego, jeżdżącego i tańczącego Robota Vernie, strefa LEGO DUPLO dla najmłodszych, a także ciekawe konkursy, w których nagradzana będzie przede wszystkim wiedza na temat LEGO, ale również pomysłowość i gra aktorska – mile widziane zatem kostiumy postaci z gier.

Dodatkową atrakcją świątecznej edycji turnieju będzie budowanie Mikołaja z ponad 30 tysięcy klocków. W specjalnie przygotowanej Akademii Budowania powstaną świąteczne ozdoby i śnieżynki.

Wydarzenie odbędzie się 16 i 17 grudnia, w godzinach 11:00-19:00 w Alei Bielany. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie https://www.alejabielany.pl/pl-pl/news-and-events/turniej-lego-marvel-super-heroes

Kategorie: Gry, Komputery
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR