Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Sklepy dla zwierząt w pełnym tego słowa znaczeniu.

2016-11-07 12:21:54
„Szczęśliwsze zwierzęta to szczęśliwi ludzie!” – to maksyma, którą na co dzień wyznaje sieć sklepów Maxi Zoo i kierując się nią dba o to, aby jej lokalizacje i świadczone usługi były jak najbardziej przyjazne zarówno dla dwu- jak i czworonożnych klientów.

Maxi Zoo to sieć specjalistycznych sklepów z artykułami dla zwierząt, która została założona w 1990 pod marką Fressnapf. W Polsce Maxi Zoo działa od 2012 roku i posiada swoje sklepy w Warszawie, Poznaniu i Milanówku.

Filozofią naszej marki jest to, aby robić wszystko z miłości do zwierząt. Dlatego zależy nam na tym, aby sklepy nie tylko spełniały wymagania właścicieli zwierząt, ale także wszystkich czworonogów. W związku z tym do  naszych sklepów można przyjść z każdym domowym pupilem, przymierzyć z nim akcesoria, skorzystać ze specjalnej wagi. Dla odwiedzających nas zwierząt mamy także przygotowany Open Bar, w którym mogą spróbować naszych przysmaków. mówi Bartłomiej Łętocha, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Maxi Zoo.

W sklepach Maxi Zoo na klientów czeka także wykwalifikowany personel, który jest systematycznie doszkalany, tak aby w jak najlepszy sposób móc doradzać właścicielom nawet najbardziej wymagających pupili.

Chcąc jeszcze bardziej wyjść naprzeciw zróżnicowanym potrzebom domowych pupili każdy ze sklepów Maxi Zoo posiada w swojej ofercie ponad 6000 produktów, wśród których znajdują się nie tylko znane marki, ale także szeroki wachlarz produktów dostępnych tylko w sieci Maxi Zoo. Wśród nich znaleźć można zarówno różnorodne karmy jak i akcesoria dla zwierząt.

W uznaniu dla świadczonych w sklepach usług Maxi Zoo zdobyło w zeszłym roku prestiżową nagrodę dla najlepszego sklepu stacjonarnego w konkursie Top for Dog. W tym roku sieć sklepów ponownie stara się o to wyróżnienie. Głosy w konkursie można oddawać do 15 listopada na: www.topfordog.pl Oficjalna Gala, na której ogłoszone zostaną wyniki odbędzie się w Warszawie w listopadzie.

O Maxi Zoo:

Maxi Zoo należy do założonej w 1990 roku w Niemczech przez Torstena Toellera sieci sklepów z produktami dla zwierząt. Działająca pod nazwą Fressnapf lub Maxi Zoo sieć jest obecnie niekwestionowanym liderem na europejskim rynku. W Polsce Maxi Zoo ma 6 sklepów, jednak już w najbliższym czasie planowana jest dalsza ekspansja. Zlokalizowane w Warszawie, Poznaniu i Milanówku sklepy oferują swoim klientom niezwykle szeroki wybór produktów żywnościowych, oryginalnych akcesoriów oraz zabawek. Asortyment ponad 6000 produktów dla zwierząt obejmuje najbardziej znane na rynku marki, ale również wyjątkowe produkty marek dostępnych tylko w Maxi Zoo. Maxi Zoo to także profesjonalna obsługa służąca fachową radą, możliwość przyjścia do sklepu z pupilem i skorzystania z wagi dla zwierząt, baru dla psów i przymierzenia akcesoriów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.maxizoo.pl

Dodał: 4Frame