Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Smaczne i pożywne przekąski Salatino zawsze pod ręką zabieganej kobiety

2018-01-24 10:54:41
Żyjemy w pośpiechu, mamy na głowie pracę i rodzinę, dlatego czasami trudno nam znaleźć moment tylko dla siebie oraz zadbać o swoje dobre samopoczucie. Przekąski w formie sałatek od Salatino to jednocześnie smaczna i zdrowa opcja, po którą możemy sięgnąć w przerwie w pracy.

W naszych planerach nie ma już miejsca na nowe kolorowe karteczki, jednak w natłoku codziennych zadań nie powinniśmy zapominać o najważniejszym, czyli balansie w życiu i zdrowym odżywaniu. Nie jest tajemnicą, że pierwszym krokiem do smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia jest spożywanie kilku posiłków dziennie – najlepiej regularnie, częściej, a w mniejszych porcjach. Będąc ciągle w ruchu jeden z nich może po prostu wylecieć nam z głowy, dlatego zawsze warto mieć pod ręką, a dosłownie w swojej torebce, smaczną i zdrową przekąskę, która doda nam energii na resztę dnia wypełnionego wyzwaniami.

Nie musimy chodzić na kompromisy czy sięgać po kaloryczne propozycje, ponieważ gotowe sałatki Salatino to doskonale zbilansowana i pożywna przekąska z dodatkiem cennych składników oraz super foods. Sałatki od Salatino mają średnio 200 kcal, a w menu każda z nas znajdzie smak dla siebie, ponieważ mamy do wyboru kompozycje smakowe
w ramach 3 linii – sałatki z rybą, zbożami oraz wegańskie. Linia „7 zbóż” łączy tuńczyka z owsem, kamutem, czy orkiszem oraz produktami zaliczanymi do kategorii super foods. Coś dla siebie znajdą także miłośniczki kuchni wegańskiej, ponieważ mogą wybierać z propozycji, gdzie ryba została zastąpiona wartościową fasolą czy soczewicą.

Sałatki Salatino to także wygodna forma na dbanie o swoją formę i smukłą sylwetkę, ponieważ nie musimy jej przygotowywać samodzielnie, a czas wolny zaoszczędzony na gotowaniu, możemy na przykład wykorzystać dla siebie – spędzić go z bliskimi, poczytać książkę lub po prostu złapać oddech.

Ta wartościowa przekąska na bazie wysokiej jakości składników została zamknięta w małych  i estetycznych opakowaniach, które możemy zabrać ze sobą do torebki, plecaka lub torby na ćwiczenia i mieć pewność, że nie pobrudzą naszych rzeczy. Produkty Salatino są również doskonałym rozwiązaniem na przekąskę w pracy, po treningu albo na wycieczce, ponieważ możemy mieć je zawsze ze sobą i nie wymagają chłodzenia.

Informacje o produktach:

 • Salatino, 7 zbóż, Tuńczyk z owsem i kamutem
 • Salatino, 7 zbóż, Tuńczyk z jęczmieniem i orkiszem
 • Salatino, Vegan, Brytania z białą fasolą
 • Salatino, Vegan, Peruwiana z komosą ryżową czerwoną soczewicą i suszonymi pomidorami
 • Salatino, Tuńczyk po meksykańsku
 • Salatino, Tuńczyk z czarnymi oliwkami i kukurydzą, marchewką, groszkiem
 • Salatino, Tuńczyk z kuskusem perłowym i suszonymi pomidorami
 • Salatino, Tuńczyk z grzybami mun i kaszą kuskus
 • Salatino, Tuńczyk z dzikim ryżem, imbirem i czerwoną papryką
 • Salatino, Tuńczyk z kaszą jaglaną, ciecierzycą i suszonymi pomidorami
 • Salatino, Tuńczyk z kasztanami i kaszą kuskus
Dodał: Hill + Knowlton Strategies