Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Snackowite połączenie

2019-08-06 10:52:17
Trzy wyjątkowe połączenia przekąsek mięsnych i serowych – to nowe produkty, które są wspólną propozycją firmy SOKOŁÓW oraz Grupy MLEKOVITA. Party Time, Sokoliki Duo Snack oraz Wypasiony Duo Snack łączą w sobie wysoką jakość, doskonały smak i wygodę użycia.

Przekąski na każdą okazję

Popularność przekąsek nieustannie rośnie. Są świetnym rozwiązaniem, gdy nasz plan dnia wypełniony jest po brzegi, a poczujemy niewielki głód. Przydają się podczas aktywności plenerowych, pikników, wycieczek – są poręczne i bez trudu zmieszczą się w plecaku. Często sięgamy po nie w pracy czy w szkole; są również doskonałym pomysłem na imprezowe menu.

 

Na półkach sklepowych dostępny jest ogromny wybór przekąsek. Zawsze warto zwrócić uwagę, czy ta, po którą sięgamy jest nie tylko smaczna – ale czy spełnia również nasze oczekiwania co do jakości. Ważna jest dobra wartość odżywcza, odpowiedni skład, a także dostosowanie do indywidualnych potrzeb dietetycznych (np. do diety bezglutenowej). 

 

Przekąski mięsne i serowe w nowych połączeniach

Dla wszystkich, którzy cenią sobie sprawdzoną jakość i ciekawe połączenia smaków, firma SOKOŁÓW i Grupa MLEKOVITA przygotowały trzy nowe propozycje przekąsek. Współpraca firm o wysokiej, ugruntowanej pozycji rynkowej, znajdujących się w gronie liderów w swoich branżach – daje pewność, że produkty powstają z zachowaniem wysokich standardów produkcyjnych.

 

  • Party Time – to miks przekąsek, który tworzą: snack chorizo (kabanosy wieprzowe), snack z kolorowym pieprzem (kabanosy wieprzowe) oraz Przysmak Góralski mini (serowe kuleczki). To znakomita propozycja na spotkania towarzyskie;

 

  • Sokoliki Duo Snack – połączenie kabanosków i paluszków serowych, stworzone z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych młodych konsumentów. Są pożywne (wysoka zawartość białka) i nie zawierają substancji dodatkowych, takich jak barwniki, glutaminian sodu czy fosforany. To produkty bezglutenowe. Dostępne są w dwóch rodzajach: kabanosek z dodatkiem indyka i paluszek serowy oraz kabanosek z dodatkiem cielęciny i paluszek serowy;

 

 

  • Wypasiony Duo Snack – kabanosy i paluszki serowe w czterech smacznych połączeniach: kabanos wieprzowy i paluszek serowy, kabanos peperoni i paluszek serowy wędzony, kabanos wieprzowy i paluszek serowy wędzony, kabanos peperoni i paluszek serowy z czarnuszką. Wszystkie są bezglutenowe, nie zawierają barwników, glutaminianu sodu i fosforanów. Dzięki wysokiej zawartości białka, mają dobrą wartość odżywczą.

 

Kategorie: Żywność, Zakupy