Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Spędzasz ferie w mieście? Zajrzyj do Alei Bielany!

2018-01-24 11:37:15
Podczas ferii zimowych w Alei Bielany czeka na dzieci mnóstwo, głównie bezpłatnych, atrakcji. Najmłodsi goście centrum mogą bawić się z rówieśnikami w kilku parkach zabaw, zwiedzić wystawę ekologiczną wrocławskiego MPWiK, a także wziąć udział w widowiskowych warsztatach przygotowanych przez Hydropolis.

Ferie zimowe w mieście nie muszą być nudne! W tym tygodniu Aleja Bielany zaprasza dzieci wraz z rodzicami na ferie pełne zabawy i nauki.

W najbliższy weekend, przy wejściu środkowym do Alei Bielany, odbędą się warsztaty ukazujące wodę z   różnych ciekawych perspektyw.   Podczas   zajęć   eksperci   z   Hydropolis   wykonają   szereg spektakularnych eksperymentów, dzięki którym dzieciaki poznają właściwości chemiczne i fizyczne wody.   Warsztaty   odbędą   się   27   i   28   stycznia,   w   godz.   od 12:00   do   17:00.   Jest   to   część proekologicznego programu „H2O - ZAKRĘĆ TO!”, w ramach którego Aleja Bielany inspiruje lokalną społeczność do zmniejszania zużycia wody podczas codziennych czynności. Akcji towarzyszy wystawa ekologiczna, przygotowana we współpracy z MPWiK Wrocław. Zwiedzający mają okazję dowiedzieć się z niej wielu ciekawostek dotyczących wody oraz poznać sprytne sposoby na jej oszczędzanie. 

Będąc w Alei Bielany warto zajrzeć również do placu zabaw Aleja Juniora. Rodzice mogą tu pozostawić swoje dziecko w wieku od 3 do 10 lat pod okiem profesjonalnych animatorów. Na powierzchni 400 m2 dzieci znajdą zabawki i sprzęty, stworzone z myślą zarówno o nieśmiałych, jak i przepełnionych energią maluchach. W czasie, gdy rodzice robią zakupy, ich pociechy mogą nawet przez 2 godziny bawić się w towarzystwie rówieśników. Do dyspozycji dzieci pozostają także inne bezpłatne place zabaw – SMÅLAND w IKEA oraz Zabawowy Plac Budowy przy TESCO. 

Ciekawych atrakcji nie mogło zabraknąć w Rodzinnym Centrum Rozrywki Loopy’s World. Na dzieci czekają   tu   cztery fantastyczne   wyprawy   odkrywające   tajemnice   gór,   pustyni,   dżungli   i   wyspy znajdującej się pośrodku oceanu. Wyprawy odbywają się w każdy dzień ferii o godzinach: 12:00, 15:00 i 17:00. Wszystkie zabawy dostępne są dla dzieci w ramach biletu wstępu do Loopy’s World.

 
Kategorie: Edukacja
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR