Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Spółka 360e-com wchodzi na rynek rumuński. W minionym tygodniu rozpoczęła współpracę z Omniconvert.

2019-11-06 09:30:34
Podczas konferencji Machine Learning for eCommerce Growth w Bukareszcie Krzysztof Łada, Prezes Zarządu Spółki 360e-com, zainaugurował partnerstwo z lokalnym liderem w dostawie usług e-commerce na rynku rumuńskim – Omniconvert.

Podczas konferencji Machine Learning for eCommerce Growth w Bukareszcie Krzysztof Łada, Prezes Zarządu Spółki 360e-com, zainaugurował partnerstwo z  lokalnym liderem w dostawie usług e-commerce na rynku rumuńskim – Omniconvert. Spółka 360e-com będzie odpowiedzialna za dostarczenie usług retargetingu oraz obsługę technologiczną klientów rumuńskich. Zespół Omniconvert zaś za sprzedaż i obsługę klientów.

Omniconvert, wcześniej funkcjonujący jako Marketizator, istnieje na rynku od 2013 roku. Celem firmy jest wspieranie marketingowców w tworzeniu wartościowych kampanii i komunikatów, trafiających w potrzeby klientów. Obecnie Omniconvert jest liderem w dostawie usług e-commerce na rynku rumuńskim.

Podczas konferencji Machine Learning for eCommerce Growth w Bukareszcie, spółki Omniconvert oraz 360e-com oficjalnie rozpoczęły współpracę na rynku rumuńskim.

– Jestem pod wielkim wrażeniem poziomu usług oferowanych przez zespół 360e-com. Świadczone rozwiązania technologiczne doskonale uzupełniają naszą ofertę. Połączenie sił pozwoli proponować klientom bardziej kompleksową obsługę, co w świetle rozwoju e-commerce na rynku rumuńskim jest gwarantem sukcesu – mówi Valentin Radu, CEO Omniconvert.

– Rynek rumuński wyróżnia się wysoką dynamiką wzrostu. W 2019 roku ma osiągnąć wartość 4,5 miliarda euro, przy utrzymującej się od dłuższego czasu 30% dynamice wzrostu. Dzięki partnerstwu i szerokim relacjom z Omniconvert mamy ambitne plany na szybki rozwój – mówi Krzysztof Łada, Prezes Zarządu 360e-com – Jestem zachwycony profesjonalizmem zespołu Omniconvert. Pozytywna atmosfera pracy oraz entuzjazm, z jakim każdy z pracowników pracuje, przekłada się na szybki rozwój firmy. Jestem przekonany, że nasze partnerstwo zaowocuje trwałą i długoletnią współpracą, przynoszącą korzyści dla obu stron – dodaje.

Rumuńska firma odpowiedzialna jest za sprzedaż oraz obsługę klientów, zaś 360e-com za dostarczenie usług retargetingu i obsługę technologiczną. Omniconvert jest przedstawicielem 360e-com na rumuńskim rynku i to za ich pośrednictwem będą dystrybuowane usługi spółki.

  

360e-com to spółka technologiczna, posiadająca autorskie technologie e-commerce. Oferuje klientom jedyną w swoim rodzaju, kompleksową usługę w zakresie retargetingu - omnichannel retargeting. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod i nieustającemu rozwojowi 360e-com realnie pomaga w sprzedaży w sklepach internetowych. W chwili obecnej działa na rynku europejskim oraz azjatyckim.  

  

Kontakt Prasowy  

Daria Kopczyńska  

784 960 680  

daria.kopczynska@personal-pr.pl  

 

Kategorie: Oprogramowanie, Media
Dodał: Personal PR