Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Sposób na jesienną chandrę? Dzień Wielkich Promocji!

2018-11-07 14:55:18
Buty, rękawiczki, kurtki, odzież, a także biżuteria i kosmetyki - do wyboru do koloru, dla każdego i to w zdecydowanie niższych cenach z rabatem sięgającym nawet do 60%!

Gdzie? Oczywiście w Porcie Łódź. Kiedy? We wtorek 13 listopada. A to oznaczać może tylko jedno – startuje kolejna odsłona comiesięcznej akcji „Szczęśliwa 13-tka”. Jakie promocje przygotowały marki dla Klientów tym razem?

Sklepy CCC, Wojas oraz Venezia z myślą o listopadowej akcji promocyjnej przygotowały rabat w wysokości 20% na cały dostępny asortyment (obniżka nie łączy się z innymi promocjami). Podczas „Szczęśliwej 13-tki” z pewnością warto odwiedzić w Porcie Łódź sklepy odzieżowe, które tego dnia mają dla Klientów ciekawe propozycje cenowe. W Top Secret drugą rzecz z nowej kolekcji marki kupimy z 40% zniżką. New Yorker obniży nam rachunek o 20 zł przy zakupach powyżej 100 zł, a o 40 zł jeśli wydamy w sklepie więcej niż 200 zł. Cubus z kolei odliczy nam od rachunku 50 zł przy zakupie dżinsów w cenie od 129 zł. Panów ucieszy na pewno rabat sięgający aż 60% na cały asortyment dostępny w PAWO, a Panie będą mogły skorzystać z oferty promocyjnej sklepów z elegancką bielizną, jak Etam, Esitiq, Triumph czy Change Lingerie. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyliśmy się w ciepłe rękawiczki, to warto skorzystać z propozycji marki Wittchen, która podczas akcji promocyjnej obniży ich cenę o połowę! Znajdzie się też coś dla maluchów. Sklep Lux Baby zaplanował na 13 listopada rabat w wysokości 25% na okrycia wierzchnie i dodatki dla najmłodszych.

Ciekawe promocje, jak zwykle przygotowały też sklepy kosmetyczne, jubilerskie oraz IKEA. A jeśli ktoś myśli już o świątecznych porządkach, może skorzystać z oferty Pralni Panda, która proponuje 30% zniżki na pranie koców, narzut, kołder, firan i zasłon. Szczegółowa oferta „Szczęśliwej 13 – tki” znajduje się na stronie www.portlodz.pl

Dodał: Port Łódź