Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Spotkanie z „Psim Patrolem” w Alei Bielany

2018-01-08 13:26:24
Już w sobotę i niedzielę (13 i 14 stycznia) w godzinach od 11:00 do 19:00 Aleja Bielany zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej zabawy z bohaterami serialu animowanego „Psi Patrol” – Chase’em i Marshallem.

Najmłodsi będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, podejmując przygotowane przez bohaterską ekipę wyzwania, a także wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

Na wielbicieli trudnych do rozwikłania zagadek czeka stanowisko policyjne, gdzie zostawią swój odcisk palca i obejrzą go przez lupę. Fani Rubble’a natomiast na czas imprezy staną się budowniczymi i będą tworzyć wieżę z mega  klocków.

W strefie Rockiego wszystkie dzieci poznają zasady recyklingu i nauczą się dawać drugie życie przedmiotom, przerabiając pozornie niepotrzebne rzeczy na coś nowego i użytecznego. Na stanowisku „Na pomoc” sprawdzą wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i dowiedzą się, do kogo zadzwonić w razie kłopotów.

Organizatorzy przygotowali też coś specjalnego dla miłośników tańca – Strefę Skay, w której najmłodsi poznają nowe techniki i zaskoczą najbliższych nabytymi umiejętnościami.

Dzieci, które odwiedzą Aleję 13 i 14 stycznia będą mogły odebrać specjalny dyplom „Ekipa na 102”, na którym gromadzą pieczątki za wykonanie zadań w poszczególnych strefach. Po zakończonej zabawie dyplom będzie można wymienić na nagrodę. Dla 200 pierwszych osób każdego dnia, które zgłoszą się z dyplomami uzupełnionymi pieczątkami, przygotowane zostały upominki.

W czasie eventu dzieci będą też miały okazję spotkać Chase’a i Marshalla, którzy zaproszą Gości do wspólnych zdjęć.

Wydarzenie „Psi Patrol” to kolejna inicjatywa Alei Bielany, wpisująca się w formułę „meeting place”, zmierzającą do wzbogacenia oferty zakupowej wydarzeniami edukacyjnymi i rozrywkowymi, dedykowanymi całej rodzinie. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.alejabielany.pl/pl-pl/news-and-events/psi-patrol

Kategorie: Edukacja
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR