Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Sprzedaż i magazyn z WAPRO WF-MAG

2017-03-22 20:00:41
Prowadzisz sprzedaż i magazyn? Nie możesz pominąć oprogramowania WAPRO WF-Mag (MAG) dla firm.

Dawniej WF-mag kojarzony był z oprogramowanie DOSowym. I bardzo słusznie. To właśnie z tamtych systemów pochodzi rodzina aplikacji Asseco WAPRO. Dziś jednak programy te stały się dużo bardziej rozbudowane.


Mnogość ich funkcji przerasta możliwości każdej firmy. WF-mag to znakomite narzędzie do sprzedaży zarówno detalicznej jak i hurtowej. WAPRO WF-Mag to także moduły CRM, kontrahenci, artykuły, poczta i wiele innych niesamowitych dodatków.

Można śmiało powiedzieć, że jest niezastąpionym elementem każdej dużej firmy w Polsce. Co się jednak zmieniło?

Nazewnictwo. Dawniej WF-Mag dzisiaj nazywa się już Mag. Uproszczona nazwa to tylko jeden z elementów rebrandingu. Zmieniło się również logo i kolorystyka. Cała gama produtków WAPRO uległa odświeżeniu.

Zachęcamy do zapoznania się z nią na stronie wapro-mag.pl. No dobrze, ale dla kogo tak właścieie jest ten system?

Odpowiedź jest prosta: dla CIEBIE! Prowadzisz firmę? Sklep, warzywniak, kiosk ruchu? Masz duży biznes i dużą ilość klientów? WF-MAG rozwiązuje Twoje problemy. W jednym miejscu będziesz miał faktury, rachunki, płatności - wszystko czego potrzebuje profesjonalny, zawodowy sprzedawca! 

Oprogramowanie WAPRO Mag to cały pakiet dodatków. Począwszy od księgowości kończąc na środkach trwałych. Genialne rozwiązania, które czynią Twoją pracę łatwiejszą.

Dodał: Sirius PRO