Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Strażak Sam przyjedzie do Wrocławia

2018-09-24 15:23:48
Ulubiony, filmowy bohater dzieci zawita do Magnolia Park już 22 września. Pokaże, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Kto do niego dołączy, może liczyć nie tylko na świetną zabawę, ale też na zdobycie nowych umiejętności, które przydadzą się na co dzień.

Jest nieustraszony, dzielny i zawsze skory do pomocy. Dlatego dzieci tak chętnie go naśladują, przy okazji ucząc się przydatnych rzeczy. W sobotę 22 września Strażak Sam wyruszy w kolejną misję ratunkową w Pontypandy. Tym razem pokaz umiejętności da w Magnolia Park we Wrocławiu. Do jego załogi mogą dołączyć wszyscy mali wielbiciele.

To doskonała okazja, by przez zabawę zdobyć nowe umiejętności, przydatne w codziennym życiu – podkreśla Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Każdy uczestnik spotkania dowie się bowiem, które służby ratunkowe trzeba zawiadomić w razie potrzeby i na jaki numer zadzwonić – dodaje.

Spotkanie z ulubionym strażakiem ma obfitować w zabawy i gry z nagrodami. Każdy z małych pomocników Sama będzie mógł m.in. usiąść za kierownicą gigantycznego, zabawkowego wozu strażackiego, by w jak najkrótszym czasie odprowadzić go do remizy, pokonując specjalny tor przeszkód.

Na miejscu ma też czekać stanowisko, przy którym będzie można zaprojektować m.in. własną odznakę strażaka. W specjalnych strefach maluchom pomalują buzie i ułożą zwariowane fryzury. Na miejscu będzie się można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z bohaterem tego dnia.

Spotkanie ze Strażakiem Samem odbędzie się w sobotę 22 września w Magnolia Park we Wrocławiu, przy wejściu od strony ulicy Legnickiej. Potrwa od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp i udział we wszystkich zabawach są bezpłatne!

 

Spotkanie ze Strażakiem Samem

Miejsce: Magnolia Park (wejście od strony ul. Legnickiej)

Data: 22 września 2018 r.

Czas: 12.00 – 18.00

Wstęp wolny. Zapraszamy! 

 

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu ponad 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych. Wśród wielu renomowanych polskich i międzynarodowych marek dostępnych dziś w Magnolia Park znajdują się m.in.: Bershka, C&A, Decathlon, Denon, ECCO, H&M, Home&You, InterSport, KappAhl, New Yorker, Oysho, Peek&Cloppenburg, Pierre Cardin, Promod, Pull&Bear, RESERVED, Saturn, Stradivarius, TK Maxx, TOUS, W. Kruk, Zara, Zara Home. Ofertę z sektora „zdrowie i uroda” reprezentują jednocześnie drogerie m.in. Super-Pharm i Rossmann, ale i Douglas, Sephora, Inglot czy Mac. Galeria wyznacza trendy – można tu znaleźć pierwsze na Dolnym Śląsku salony: Crocs, Decimas, LC Waikiki, The North Face, Samsung Brand Store, Superdry czy drugi w Polsce e-obuwie.pl. Marka zaproponowała przełomowy w skali europejskiej format, który łączy sprzedaż online z offline. Oferta rozrywkowo-rekreacyjna obejmuje 7-salowe kino Helios, salę zabaw dla dzieci Labibu i największe na Dolnym Śląsku Centrum Tańca Champion Team. Klienci mogą korzystać z hipermarketu budowlanego Castorama, sklepu Komfort i czynnego do północy hipermarketu TESCO. W galerii handlowej działa również Centrum Medyczne Magnolia Park - przychodnia zapewnia dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz specjalistów, m.in. stomatologa czy lekarza medycyny estetycznej. Ofertę centrum uzupełnia 30 restauracji i kawiarni. Klienci mają do dyspozycji ponad 1600 miejsc w strefie restauracyjnej, z których blisko połowa znajduje się w lokalach z obsługą kelnerską. Magnolia Park nieustannie wzbogaca się o nowe marki - sklepy, punkty usługowe, butiki i restauracje. Jako pierwsza galeria handlowa w regionie wprowadziła stałą, darmową usługę Personal Shopping – indywidualnych zakupów w towarzystwie stylistki. Dodatkowo klienci mogą kupić kartę podarunkową - to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej, która pozwala na zakupy we wszystkich sklepach i punktach usługowych galerii handlowej. Jest idealnym pomysłem na udany prezent. Zróżnicowana, atrakcyjna oferta, wygodny dojazd samochodem i komunikacją miejską oraz bliskość dużych osiedli mieszkaniowych czynią centrum doskonałym miejscem zakupów, spotkań, rozrywki i rekreacji. Do dyspozycji klientów jest zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu, plac zabaw dla dzieci, a także deptak z drzewami, ławeczkami i fontannami, przy których można odpocząć. Magnolia Park stanowi miejsce spotkań dla lokalnej społeczności również ze względu na organizowane tu wydarzenia specjalne. Więcej informacji można znaleźć na www.magnoliapark.pl. Śledź nas na www.facebook.com/magnoliaparkcentrum i www.instagram.com/magnoliaparkcentrum. Za zarządzanie Magnolia Park odpowiada Multi Poland Sp. z o.o.

 

Multi Corporation to wiodący właściciel, zarządca oraz deweloper wysokiej jakości centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Jest to dobrze dokapitalizowana pan-europejska platforma nieruchomości handlowych zorientowana na wzrost, a jej działalność koncentruje się na generowaniu, zarządzaniu i zwiększaniu trwałych dochodów z najmu. Obiekty Multi Corporation są też często katalizatorem wzrostu gospodarczego oraz odnowy społecznej w miastach i regionach, w których działają. Od powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach oraz jest właścicielem lub zarządcą 60-ciu centrów handlowych. Multi Corporation działa w 12 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugali, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

 

Dodał: PR Expert