Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Sukcesy MIA w sporcie!

2018-11-19 13:11:34
Wysokiej jakości podłoga IMMI FLOOR, spersonalizowany sprzęt do treningu funkcjonalnego Inhuman Gear i specjalistyczne meble do siłowni oraz klubów fitness – w tym roku firma MIA osiąga świetne wyniki nie tylko w retailu, ale także w branży sportowej! Wszystko to dzięki swojemu prawie 20-letniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanym pracownikom.

Specjaliści w MIA opiekują się całym procesem kreacji mebli od projektu przez produkcję, aż po ich montaż na całym świecie. Od wielu lat specjalizują się w personifikowaniu produktów pod kątem wymagań marki i specyfiki wnętrz oraz przestrzeni, które zajmuje. Stosują unikatowe technologie i najlepsze materiały oraz wdrażają i wyznaczają najnowsze trendy wzornicze. Klienci MIA mogą liczyć nie tylko na bezpieczeństwo realizacji, wysoką jakość obsługi, wysyłkę mebli oraz montaż w dowolnym miejscu na świecie i skuteczne załatwienie wszystkich spraw organizacyjnych. Dzięki temu firma MIA oprócz świetnych wyników w branży retail, osiąga duże sukcesy w…sporcie!

Recepcja, strefa lounge, szafki ubraniowe i kabiny prysznicowe oraz szereg specjalistycznych mebli do przechowywania i prezentacji produktów to działalność firmy. Meble od MIA można znaleźć w ponad 70 klubach fitness we Francji, Niemczech, Belgii, Polsce i Szwecji. Doświadczeni pracownicy firmy MIA  projektują funkcjonalne i atrakcyjne recepcje, miejsca relaksu po treningu czy strefy mokre (łazienki wraz z kabinami prysznicowymi i saunami). Dopasują oni wszystkie detale wykończenia wnętrz do filozofii marki i stylistyki klubu, a także zagospodarują przestrzeń gwarantując przemyślaną ergonomię, uwzględniając klimat i oferując nową, unikatową atmosferę klubu. Wyprodukują także szyte na miarę szafki ubraniowe z możliwością wyboru bogatej gamy akcesoriów i personalizacji ich wyglądu zewnętrznego wykorzystując elementy identyfikacji wizerunkowej marki. Nowoczesne materiały i wodoodporne technologie, które są stosowane w produkcji sprawiają, że stanowią one wyposażenie zarówno szatni klubów fitness, siłowni, sal gimnastycznych, jak i strefy basenowej. Modułowość szafek ułatwia ich dopasowanie do każdego wnętrza.

Kolejnym sukcesem firmy MIA jest nowa strona internetowa dotyczącą jednego z najpopularniejszych produktów marki, czyli podłogi IMMI FLOOR, wykonanej w przyjaznej dla środowiska naturalnego technologii recyclingu opon samochodowych. IMMI FLOOR zawiera wiele cech, które szczególnie wyróżniają ją na rynku, między innymi: dużą gęstość, wysoki stopień tłumienia dźwięków, łatwość montażu, i przede wszystkim klasę niepalności Dfl S1. Ponad 100 realizacji o łącznej powierzchni 25.000 metrów kwadratowych w 6 krajach Europy - to najlepsze potwierdzenie zaufania klientów. Wszystko tylko w ciągu 2 lat od wdrożenia IMMI FLOOR.

Podłogi dostępne są w kilku kolorach pełnych, jak i w wersji „mozaika” z wtrąceniami dostępnych barw. Klienci mają do wyboru aż 6 wymiarów dotyczących grubości: 10 mm, 15 mm, 20 mm, 30 mm, 40 mm i 50 mm. Szczegóły dotyczące podłogi oraz możliwość jej zakupu na stronie internetowej www.immifloor.com  

Ponadto do firmy MIA należy także marka sprzętu do treningu funkcjonalnego, Inhuman Gear. Warto podkreślić, że jedną z wielu zalet jest możliwości personalizacji sprzętu pod kątem wymagań danej marki - w miejscu Inhuman Gear pojawi się wybrane logo. Oprócz tego można zmienić kolory, strukturę powierzchni i praktycznie stworzyć zupełnie nowy wygląd dla wypróbowanej już przez setki ćwiczących konstrukcji. Marka Inhuman Gear została stworzona celowo dla wyróżnienia wytrzymałości, atrakcyjnego wyglądu i połączenia wspólnych wysiłków twórców produktów: atletów oraz konstruktorów. Sprzęt do treningu funkcjonalnego szybko stał się wyznacznikiem nowej jakości dla najbardziej wymagających sportowców. Można go znaleźć w ponad 100 różnego rodzaju inwestycjach we Francji, Belgii, Niemczech, Szwecji i Polsce. W ofercie znajdują się m.in. RIGI, RACKi wraz z oprzyrządowaniem, piłki lekarskie, skrzynie plyometryczne, odważniki kulowe i talerze do treningu ze sztangą oraz dziesiątki drobnych rozwiązań do różnych typów ćwiczeń. Dla najlepszego poznania sprzętu, promowania aktywnego trybu życia oraz zaangażowania całej załogi w pracę nad nową marką w siedzibie MIA został zbudowany box Inhuman Gear, w którym pracownicy uprawiają trening funkcjonalny jednocześnie testując sprzęt.  W tym roku klienci mogą korzystać z nowego sklepu internetowego www.inhumangear.com, w którym każdy może kupić wybrane produkty.

Oprócz możliwości kupna czy adaptacji już istniejących sprzętów, klienci mogą współtworzyć nowe urządzenia treningowe. Specjaliści MIA pomogą zwizualizować pomysł, stworzą dla niego optymalną konstrukcję, wykonają prototypy, które klient będzie mógł przetestować, a także przeprowadzą procedury patentowe. Po otrzymaniu przychylnej opinii nt. prototypów następuje wdrożenie projektu do produkcji seryjnej. Ponadto klienci mają zapewniony transport i montaż w dowolnym miejscu świata. Teraz każdy może mieć wymarzone miejsce do treningu!

Wysokiej jakości meble do retailu i fitnessu, niezawodny sprzęt do treningu funkcjonalnego czy innowacyjna podłoga do obiektów sportowych – rok 2018 jest dla firmy MIA bardzo owocny, a to jeszcze nie koniec!

Regiony: Polska
Dodał: MIA