Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Świąteczne warsztaty w IKEA Katowice

2018-12-13 10:13:40
Przygotowując świąteczne potrawy, raczej nie zastanawiamy się nad tym, ile energii elektrycznej zużywamy w kuchni. Często też przesadzamy z ilością przygotowywanego jedzenia. A przecież tak nie wiele trzeba, aby zorganizować Święta w bardziej zrównoważony sposób.

Jak to zrobić, podpowiedzą specjaliści z IKEA Katowice podczas bezpłatnych warsztatów, które odbędą się w dniach 14-16 grudnia. Nie zabraknie też praktycznych porad dotyczących dekoracji świątecznego stołu.

 

Podczas zajęć „Kuchnia oszczędna z natury” dowiemy się, jak zaprojektować funkcjonalną kuchnię - oszczędną dla domu i przyjazną dla planety. Specjaliści IKEA pomogą zorganizować pracę tak, aby podczas przygotowania świątecznych potraw, nie marnować żywności. Podpowiedzą też, jak zaplanować domową segregację odpadów nawet w niewielkim mieszkaniu. Z kolei warsztaty „Świąteczna uczta” to doskonała okazja do zapoznania się najnowszymi trendami dekorowania stołu. Dzięki sprytnym rozwiązaniom zaprezentowanym przez dekoratorów IKEA, dowiemy się, jak niewielkim kosztem zaskoczyć domowników i zaproszonych gości pięknie nakrytym stołem.

 

Harmonogram wydarzeń

Warsztaty „Kuchnia oszczędna z natury”” odbędą się 15 grudnia, w dwóch blokach godzinowych: o 10:00 oraz o 15:00.

Warsztaty „Świąteczna uczta” przeprowadzone zostaną 14 grudnia o godz. 18:00 oraz 16 grudnia o godz. 10:00.

 

Wszystkie zajęcia odbywają się we wnętrzach kuchennych sklepu. Są bezpłatne, ale wymagają wcześniejszych zapisów poprzez formularz na stronie IKEA FAMILY. Osoby, które nie są członkami klubu, mogą przystąpić do niego przed zapisem. Rejestracja trwa kilka minut i jest bezpłatna.

Więcej informacji: www.ikea.pl/katowice

Kategorie: Edukacja, Dom, Moda
Dodał: Open Media