Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Światowy Dzień Jedzenia Lodów z marką LodyBonano

2017-05-17 19:17:50
26 maja – w tym dniu swoje wspaniałe święto obchodzą wszystkie mamy. Wiedzą o tym nawet przedszkolaki. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że w kalendarzu pod tą datą widnieje jeszcze jedno – wciąż przy tym niezbyt rozpropagowane ale sympatyczne święto - Światowy Dzień Jedzenia Lodów.

Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby 26 maja fetować dubeltowo! Tym bardziej, że marka LodyBonano przygotowała z myślą o obu okazjach kilka miłych niespodzianek.

 

- Co jasne, trudno znaleźć piękniejszą sposobność do świętowania od Dnia Matki, dlatego w imieniu całego zespołu pracującego w sieci pragniemy złożyć wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia – podkreśla Sylwia Korpacz, przedstawicielka marki LodyBonano. -Tak się jednak złożyło, że 26 maja został zarazem ogłoszony dniem jedzenia lodów, które są przecież naszym flagowym produktem. W związku z tym postanowiliśmy powiązać obie okazje zapraszając wszystkich miłośników lodowych przysmaków na prawdziwą rodzinną, lodową ucztę.

 

W tym dniu wszystkie lodziarnie działające pod szyldem LodyBonano będą promować określone pozycje ze swojego menu. Kupony na zestawy promocyjne są już dostępne do pobrania ze strony internetowej sieci (www.lodybonano.pl). Można je dodatkowo znaleźć na Facebooku, na głównym profilu społecznościowym marki oraz na profilach lokalnych poszczególnych lodziarni.

 

-  Każdy klient, który w tym dniu zakupi promowany zestaw otrzyma dodatkowo w prezencie granitę lub shake`a. 26 maja warto zatem zaprosić swoje kochane mamy na lody, które z pewnością będą znakomitym dodatkiem do laurki i kwiatów– przekonuje przedstawicielka marki.

 

W lodziarniach LodyBonano dostępnych jest kilkadziesiąt różnych rodzajów lodów przyrządzanych na miejscu z wieloma polewami i dodatkami. Desery  serwowane są w tradycyjnym wafelku, rożku oraz wygodnym kubeczku. W całej Polsce lodziarnie zdobyły swoją popularność przede wszystkim dzięki "świderkom", czyli lodom o nazwie Americanos. Dodatkowo, w sprzedaży są również gofry, shake'i i orzeźwiające napoje – owocowe granity. 

Regiony: podlaskie, Polska
Dodał: Publicum PR