Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Syberyjska siła naturalnych kosmetyków w Złotych Tarasach

2017-10-09 13:27:47
Trendy pielęgnacyjne z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków nie są chwilową modą, a wyrazem coraz większej świadomości konsumentów. Podążając za zmieniającymi się potrzebami klientów, w Złotych Tarasach dostępna jest już nowa marka beauty czerpiąca siłę z naturalnych ziół i minerałów, czyli Natura Siberica.

 Nazwa Natura Siberica oddaje w pełni główne cechy i wyróżniki swoich kosmetyków, które oparte są na najwyższej jakości surowcach organicznych, w dużej mierze pochodzących z dziewiczych i rozległych terenów Syberii. Naturalne produkty z logo Natura Siberica wytwarzane są głównie z dzikich traw, ziół i kwiatów rosnących na rozległych terenach Syberii i Dalekiego Wschodu. Są komponowane zgodnie z tradycyjnymi recepturami bazującymi na sztuce łączenia poszczególnych składników oraz korzystają z wielowiekowych tradycji lokalnych plemion. Dzięki unikalnemu połączeniu składników i receptury, obecnie marka oferuje szereg produktów takich jak: kremy do twarzy, rąk i stóp, kremy i masła do ciała, balsamy, szampony i oleje do włosów.

Produkty Natura Siberica zawdzięczają swoją jakość sile ziół i roślin, które by przetrwać ekstremalnie trudne warunki, syntetyzują wysoce ochronne aktywne składniki i wykazują antyoksydacyjne właściwości. Producent kosmetyków naturalnych marki Natura Siberica deklaruje, że w swoich produktach nie stosuje szkodliwych dla zdrowia syntetycznych konserwantów i barwników. Podstawowymi składnikami aktywnymi, umożliwiającymi spełnienie funkcji pielęgnacyjnych, są specjalnie dobrane i przygotowane ekstrakty organiczne bezpieczne dla organizmu. Wykorzystywane w kosmetykach Natura Siberica surowce spełniają najwyższe normy jakościowe, potwierdzone europejskimi standardami Ecocert.

Kategorie: Uroda i zdrowie
Dodał: Hill + Knowlton Strategies