Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Szkoła Dekarska Protan Polska nominowana do Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®

2017-12-29 23:37:12
Już po raz drugi Kapituła Certyfikatu doceniła zaangażowanie norweskiego producenta membran dachowych w poprawę jakości wykonania dachów i wyróżniła go za projekt szkoleń dla dekarzy. Szkoła Dekarska pod patronatem PROTAN POLSKA jest jedynym takim centrum wiedzy o dachach w naszym kraju.

Szkoła Dekarska Protan z siedzibą w Pabianicach, oferuje autorski program szkoleń obejmujący wiedze teoretyczną i praktyczną z zakresu kompleksowego montażu i instalacji systemów dachowych opartych na membranie typu PVC. Uczestnicy po ukończeniu trzydniowego szkolenia potwierdzają swoją wiedzę egzaminem z teorii i praktyki dotyczącej właściwości membran PVC, systemów montażu, urządzeń i praktycznych umiejętności zgrzewania membran oraz wykonywania obróbek. Osoby, które pozytywnie przejdą weryfikację, otrzymają dyplom poświadczający ich kompetencje dekarskie  na okres dwóch lat.  

Wyniki tegorocznej edycji będą znane w połowie stycznia 2018 roku. PROTAN POLSKA ubiega się o brązową statuetkę Certyfikatu JAKOŚĆ ROKU®. To największa w Polsce inicjatywa wspierająca firmy dbające o najwyższą jakość w biznesie. Już od dwunastu lat realizowany przez Fundację Qualitas projekt jest wiarygodną gwarancją jakości. Promuje przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, dla których wysoka jakość usług, produktów, innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań stanowi priorytet, a także wyznacza ścieżkę rozwoju.

Więcej informacji: http://jakoscroku.pl/

Kategorie: Budownictwo, Przemysł
Regiony: Polska
Dodał: Public PR Agencja Kreatywna