Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Szukasz muzyka sesyjnego w Warszawie?

2016-12-02 21:07:39
Odpowiedzialny wybór muzyków do sesji nagraniowej to tak naprawdę klucz do sukcesu jeśli chodzi o dobre brzmienie albumu. W tym celu należy więc szczególnie się przyłożyć do tego elementu. Warto wybrać takich muzyków sesyjnych, którzy będą w stanie w stu procentach wypełnić stawiane przed nim zadania.

Całkiem ciekawy muzyk sesyjny Warszawa jest np. tutaj http://mchorazewicz.pl/muzyk-sesyjny.html . Jest on absolwentem gdańskiej akademii muzycznej im. Stanisława Moniuszki na kierunku Jazz i muzyka estradowa. Sprawnie porusza się praktycznie w każdym gatunku muzycznym, dzięki czemu możesz być w stu procentach pewien, że bez żadnych problemów wypełni on stawiane przed nim zadania. Bardzo istotnym faktem jest również to, że ten muzyk sesyjny jest niebywale mobilny, dzięki czemu może stawić się na nagraniach praktycznie w każdej większej miejscowości w Polsce, w tym w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i wielu, wielu innych.

Jak wybrać dobrego muzyka sesyjnego

Dobry muzyk sesyjny niewątpliwie jest wręcz na wagę złota. Zły jego dobór niejednokrotnie potrafi sprawić, że album po prostu nie będzie brzmiał tak jakbyśmy chcieli. Jak sobie więc z tym poradzić? Wystarczy posłuchać nagrań poszczególnych muzyków, aby wybrać możliwie jak najbardziej optymalnie. Istotnym jest również to, aby wybrany przez nas muzyk sesyjny był możliwie jak najbardziej uniwersalny i elastyczny – musi po prostu umieć znaleźć się w dosłownie każdej sytuacji.

Mateusz Chorążewicz – muzyk sesyjny | Warszawa, Gdańsk, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków

Muzyk sesyjny Mateusz Chorążewicz niewątpliwie spełnia wszystkie niezbędny wymagania, które się stawia przed muzykiem sesyjnym. Jeśli zatem poszukujesz jakiegoś dobrego, sprawnego muzyka sesyjnego grającego dobrze na saksofonie, to Mateusz Chorążewicz jest wyśmienitym wyborem. Obsługuje takie instrumenty jak:

  • Klarnet,
  • Saksofon altowy,
  • Saksofon tenorowy,
  • Saksofon barytonowy.

Jeśli więc szukasz dobrego muzyka sesyjnego do któregokolwiek z tych instrumentów, to zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

------------------------

Mateusz Chorążewicz – saksofonista, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny

E-mail: kontakt@mChorazewicz.pl
Nr tel. 513-383-848, GG: 1335158

Kategorie: Muzyka, Finanse, Usługi
Dodał: Mateusz Chorążewicz