Kategoria

Wyszukiwarka

Region

Szybki PIT w Alei Bielany

2018-04-03 12:24:40
„Szybki PIT” to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, wspierająca podatników w rozliczeniu rocznej deklaracji PIT. Akcja organizowana jest już po raz jedenasty.

W jej ramach, 6 i 7 kwietnia, Aleja Bielany zaprasza do odwiedzenia stoiska, na którym z pomocą ekspertów dolnośląskiej Krajowej  Administracji Skarbowej, w szybki i bezpieczny sposób będzie można wypełnić zeznanie podatkowe i wysłać je elektronicznie do właściwego Urzędu Skarbowego.

30 kwietnia mija termin składania deklaracji podatkowych. Z każdym rokiem coraz więcej osób zamiast osobistej wizyty w urzędzie, decyduje się na złożenie zeznania drogą elektroniczną. Teraz jest to jeszcze prostsze – klienci niektórych centrów handlowych mają możliwość rozliczenia się z fiskusem przy okazji wykonywania bieżących zakupów.

W najbliższy piątek i sobotę Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu wspólnie z Aleją Bielany organizuje akcję „Szybki PIT”. Zarówno 6 jak i 7 kwietnia, w godzinach 12.00 – 20.00 w centrum będzie można bezpłatnie, przy pomocy ekspertów z wrocławskich urzędów skarbowych oraz Izby Administracji Skarbowej wypełnić i wysłać zeznanie podatkowe. Specjaliści nie tylko pomogą rozliczyć się z fiskusem, ale także odpowiedzą na pytania podatników. Do punktu rozliczeń organizatorzy zapraszają również obywateli innych państw, którzy muszą rozliczyć się z dochodów w Polsce.

Aby na miejscu wysłać PIT przez Internet, do centrum należy zabrać ze sobą dokumenty niezbędne do rozliczenia, stanowiące podstawę skorzystania z ulg, oraz PIT za 2016 rok, celem identyfikacji w systemie e-Deklaracje.

Stanowisko akcji „SZYBKI PIT” będzie dostępne w Alei Bielany na placu przed sklepem TK Maxx/ Samsung Brand Store 6 i 7 kwietnia od 12:00 do 20:00.

Kategorie: Finanse
Regiony: dolnośląskie
Dodał: Highlite PR